RSS

Тещі Колесніченка, яка ледь не вбила підлеглу, компенсували моральну шкоду

мая 31, 2012

Завідувачка дитячого садочку Жашкова Житомирської області Валентина Македон напоїла виховательку Галину Хрущ нашатирним спиртом.

Потерпіла вже 5 років судиться зі своєю керівницею. Цей судовий процес і власне сама історія викликає багато запитань, бо ж завідувачка дитячого садочка — теща регіонала Вадима Колесніченка. І якщо спочатку — судді були на боці потерпілої, то тепер із VIP-родички зняли всі обвинувачення.

Того дня вони сварились вже не вперше, але вперше — аж так емоційно. Завідувач і вихователька садочку кричали, махали руками, аж поки одній із них не стало зле. Вихователька втратить свідомість, керівниця дитсадочка покличе медсестру, а та принесе із собою — пляшку з нашатирем.

Зі сльозами на очах і болем у горлі вона пригадує закінчення сварки. За словами пані Галини — поки медсестра відчинятиме вікно, керівниця дитсадочка вхопить нашатир і напоїть ним підлеглу. Рідина спалить їй горлянку та стравохід.

Після інциденту у Жашкові із опіками другого ступеня пані Галина потрапить до реанімації.

Інтерв’ю із пані Галиною записано біля жашківського шпиталю. Після того, що трапилось, минуло вже п’ять років, а вона і досі лікується. Лікується і судиться.

Регіонал Вадим Колесніченко, якому завідувачка садочку доводиться тещею, усю цю «нашатирну» історію традиційно називає провокацією, а від «кришування» родички відхрещується гуртом. «У мене більше 60 родичів і займатися справами 60 родичів, тим більше судовими, я не збираюся, і про це знають усі мої родичі», — бреше Колесніченко.

Попри таку заяву депутата, розгляд цієї справи виглядає доволі дивно. Протягом трьох перших років 4 судових інстанції ставали на бік потерпілої. Аж раптом ситуація кардинально міняється і з’являється інше рішення суду. За ним звенигородська феміда раптом повністю виправдовує тещу політика.

Нині Валентина Македон після трирічної перерви продовжує працювати у цьому ж дитячому садочку. Так само, власне, як і Галина Хрущ. От тільки на відміну від виховательки — від журналістів вона як від вогню бігає.

Інші співробітниці садочку вважають, що інцидент був нещасним випадком, і взагалі Македон — добра жінка.

Добра жінка із поганим нюхом — принаймні, на цьому ґрунтується версія про нещасний випадок. Мовляв, пані Македон переплутала нашатир зі звичайним корвалолом.

Сама постраждала цю версію ставить під сумнів. І все — через пропозицію, яку, за її словами, завідувачка їй зробила незадовго до інциденту. «Я на тебе напишу гроші, до твоїх годин, а ти потім мені, як отримаєш заробітну плату, віддаси. І я просто не погодилась. Вона на мене так подивилася і сказала: добре, іди. Тільки сказала так, що я зрозуміла, вже мені добре не буде», — каже вихователька.

Не надто добре нині і іншій людині — медсестрі, яка була тоді у кімнаті і власне принесла нашатир. Один із ключових свідків у справі постійно хворіє і з журналістами не спілкується. За словами Хрущ, на жінку чинять великий тиск, аби вона не давала свідчень.

Наступне судове засідання у цій нашатирній справі призначене на 7 червня.

Галина Хрущ за підірване здоров’я добивається 50 тисяч гривень моральної компенсації.

Тим часом Валентину Македон не тільки поновили на роботі а й, за словами виховательки, їй уже виплатили приблизно таку ж суму — за вимушені прогули, моральну шкоду і навіть на оздоровлення.

1 622 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям