RSS

Така професія Раїси Богатирьової

мая 31, 2012

Як уже набридла ця брехня найвищих посадовців і використання своїх посад лише для особистого збагачення. Читаю стрічку новин де повідомляється, що МОЗ почало закупівлю вакцин. Ура! Але не це виявилось новиною зовсім, а те що підрядники це родичі колишніх і теперішніх посадовців. От 10,87 млн. грн. отримає ПАТ «Фармстандарт-Біолік». За даними SMIDA, син міністра охорони здоров’я Олександр Богатирьов входить до наглядової ради цього підприємства і володіє 20% акцій фірми. Це говорить про те, що дачу в Конча-Заспі дійсно будує її син, але за державні гроші.

Для мене Раїса Богатирьова, ця єдина жінка в уряді Азарова, запам’яталась на посаді секретаря Радбезу – хіба що виходом у люди в камуфляжній формі, скандалами про працевлаштування в Радбезі родичів у тому числі й невістки, своїх домогосподарок і прибиральниць, візажистів і перукарів, які незаконно отримували з держбюджету суми яких вистачило б на «покращення життя вже сьогодні» її рідного міста Краматорська.

Але серед злодіїв ти не злодій, ти в «законі». Тебе ще й похвалять, що ти розвела лохів і крадеш не у своїх а в чужих. Держава для них була, є і залишиться чужою.

Втім Богатирьова хоче видаватись білою і пухнастою і дає милі інтерв’ю журналістам. В останньому вона повідомила, що зрадила власну політичну силу і перейшла у табір Ющенка заради того, аби врятувати членів колишньої команди від репресій і вивести їх з під удару. Але урядовиця не назвала жодної врятованої нею людини і жодним словом не обмовилась, за які такі рятівні дії Богатирьову виключили з Партії регіонів. Мабуть для конспірації.

Уже подальші її слова про командного гравця схожі на виправдання дами з відповідного будинку. Там теж працюють іноді по 20 годин на добу. Така професія. Щоправда пані Богатирьова працює без вихідних, бо час в бутіку Луї Вітон це теж робота. Там вона намагається хоча б чимось бути схожою на корумповану «мученицю совісті» Юлю.

Бутік для неї спеціально закривають і вона шалено і довго працює. Професійно-оперативна відеозйомка свідчить, що гламурний міністр охорони здоров’я, заїхала з бодігардами в бутік у ясний день, а покинула пізно вночі.

Але ми усі бидло без гідності. Нам все можна втерти, про важкі відрядження, про повну спільність з Януковичем, який з оповіді міністра, як істинний цар-джентльмен заохочує її не звертати увагу на суспільну думку і будь-яку мораль. Зі слів пані Б., Янукович підтримує її корупційність за Франком: «Друзьям всё…». Коли вона стала другом Януковичу, ще вчора записана ним до списків найбільших зрадників, невідомо.

Корупційність пані Б., встановлена заявою її ж міністерства: «Міністр Раїса Богатирьова використовувала для приватних справ службовий автомобіль». Ніякого відрядження, ніякого виправдання. Це серйозний виклик для репутації президента.

Що відбувається? Чому високопосадовці продовжують нахабно брехати і користуватися нами, нашою наївністю, слабкістю, роз’єднаністю для швидкої наживи та панування над нами.

Чому ми нічого не чуємо про розвиток доступної для простої людини медицини і високоякісних ліків та технології діагностики? Чому кожен день говорять про дерибан на тендерах Мінохорони державних грошей «своїми», і нічого не кажуть про фінансування районних лікарень і реформу медицини. Відповідь одна – вони не збираються тут жити, не збираються розвивати цю країну і створювати умови для життя усім громадянам. Не потрібні складні фінансові схеми і ноу-хау в змаганні з конкурентами, як і не потрібні знання та правила ринку. Щороку на тендерах крадуть не менше 50 мільярдів гривень що робить цей вид корупційного бізнесу найвигіднішим серед інших. Чиновники причетні до цього, в одну мить стають мільярдерами. Звичайно всі в долі, можливо й тому мовчать інші високопосадовці, які мають прийняти рішення, або бодай хоча б що-небудь нам сказати, аби не слухати пані Б., яка за останні роки не сказала жодного слова правди, ні як міністр, ні як політик, ні як гінеколог.

Василь Островський

2 758 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям