RSS

Нардеп-казнокрад з Компартії Ігор Калетник їздить на краденому авто?!

ноября 28, 2009

«Українська правда» не вперше стикається з спробами «господарів життя» заховати свою приналежність до власності класу люкс.

У вересні під стінами парламенту нам вдалося сфотографувати «Mercedes» AMG S65 Biturbo.

«Це – найпотужніший серійний седан у світі», — рекламують свій витвір німецькі автомобілебудівники. Вартість такої машини в Україні – під 300 тисяч доларів.

Кореспондент «Української правди» на власні очі бачив, як у цей автомобіль сів… депутат від Компартії, в минулому начальник Чорноморської регіональної митниці та суддя Дніпровського райсуду Києва Ігор Калєтнік. Зробив це настільки швидко і впевнено, що фотоапарат встиг зафіксувати тільки момент, коли машина від’їхала від Верховної Ради.

Дізнатися, за ким значиться цей автомобіль, можна було через ДАІ. Але з’ясувалося, що транспортний засіб з номером АА 1234 НМ… не зареєстровано. Його начебто не існує в природі! Про це ідеться у відповіді Державтоінспекції на запит редакції.

Навіть якщо автомобіль призначений для перевезення перших керівників держави, це все одно фіксується у банку даних ДАІ.

«Такого не буває, щоб автомобільний номер був випущений, але взагалі ніяк не значився у базі», — зазначив співрозмовник у Міністерстві внутрішніх справ.

Неофіційно у МВС розповідають, що, швидше за все, для машини було виготовлено підроблений номер. Але перевірити цей факт неможливо. Нардепу достатньо пред’явити своє посвідчення – і автоінспектор віддасть честь і побажає щасливої дороги.

Сам депутат Калетнік набрехав як Ленін селянам про землю, що це не його машина. «Я їжджу на Тойота Камрі», — запевнив депутат-комуніст.

Читайте також про багатомільярдні афери комуніста-казнокрада Ігоря Калетніка у журналістському розслідуванні “Бриллиантовая отмычка

1 746 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям