RSS

Як хрещений батько тендерної палати Яценко шантажував однопартійців з БЮТу Соболєва та Терьохіна

декабря 16, 2009

Депутати від БЮТ Сергій Соболєв і Сергій Терьохін заперечують свою причетність до “Української національної лотереї”.

Про це вони сказали “Делу“, коментуючи звинувачення на їхню адресу з боку однопартійця Антона Яценка.

“Я вперше чую про таку компанію, як “УНЛ”. Ні я, ні мої родичі не мають до неї відношення!” – заявив Соболєв.

“Яценко дзвонив мені тиждень тому, говорив, що хоче подати законопроект про лотереї, і натякав на якісь чутки про компанії, що займаються лотереєю, проте я швидко закінчив з ним розмову”, – додав він.

На думку Соболєва, заява Яценка пов’язана з тим, що він не допустив голосування по закону про державні закупівлі, вигідному для Яценка.

У свою чергу Терьохін також відхрестився від причетності до “УНЛ”.

“Так, Яценко мені дзвонив на позаминулому тижні і погрожував, що якщо я не підтримаю його законопроект щодо держзакупівель, він знайде на мене компромат. Але мені це не страшно”, – заявив депутат.

На фото: тепер на Українській правді сторінки про гризню бютівських шахраїв неіснує

На фото: тепер на Українській правді сторінки про гризню бютівських шахраїв неіснує

Разом з тим “Дело” пише, що ще рік тому у “Української національної лотереї” почалися проблеми з формуванням і розподілом джекпоту.

Тоді ця компанія повинна була розіграти рекордний джекпот своєї лотереї “Супер-лото” в 26 млн. грн. Однак організатори не стали чекати, коли джекпот буде зірвано і розподілили гроші на свій розсуд. У результаті 10 млн. грн. пішли на рахунок невідомої страхової компанії.

Мінфін оголосив, що спільно з Держказначейством та ГоловКРУ проведе перевірку діяльності УНЛ. У разі виявлення порушень міністерство повинно було позбавити ліцензії лотерейну організацію і доручити повернути гроші.

Протягом цілого року чиновники Мінфіну відмовлялися надавати звіти про результати перевірки.

samocenzura Ukrpravda2

У Гуглі зберіглася інформація про цензуровану новину з Української правди

За інформацією джерел газети у цьому відомстві, ініціатива перерахувати 10 млн. “УНЛ” якійсь страховій компанії належала Терьохіну.

Нібито це було необхідно для того, щоб гарантувати виплату джекпоту: якщо у лотерейників не вистачить коштів для виплати джекпоту, страхова компанія їх надасть.

Також співрозмовник зазначив, що дії “УНЛ” в оформленні договору зі страховою компанією були абсолютно законними, хоча і “некрасивими”.

Від редакції Гривні: Цікаво, що ця новина про “дружній бютівський шантаж” була передрукована “Українською правдою” 14 грудня 2009 року о 11:01 з газети “Дело”. Пізніше вона зникла зі шпальт Інтернет-видання Олени Притули і від неї залишився лише напис: “Помилка 404. Такої сторінки не знайдено”. Про причини подібної самоцензури популярного сайту у назві якого є слово “правда” читачам УП залишається лише здогадуватися, але за допомогою Гугла бажаючі все ще можуть прочитати про “тендерні бої бютівських павуків у банці”.

Grivna.eu

2 005 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям