RSS

Конкурента регіонала Калєтніка посадили у тюрму через вибори

сентября 7, 2012

На фото агітаційна продукція Калєтніка без вихідних данних

Кандидат у депутати Руслан Демчак заявляє, що його затримали й продовжують утримувати під вартою, щоб перешкодити його участі у виборах.

Про це говориться в його зверненні, надісланому у відповідь на інформацію про те, що податкова міліція Києва 31 серпня 2012 року затримала у Вінницькій області Демчака за підозрою у легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Демчака називають співвласником корпорації «Українська бізнес група» (UBG), він балотується в народні депутати у 18 окрузі Вінницької області.

Він пояснює, що понад 10 років створював «соціально-відповідальний бізнес», а останні декілька років відійшов від бізнесу й займається «суспільною діяльністю».

«На початку 2011 року я очолив Раду Федерації роботодавців Києва. Того ж року було відкрито офіційне представництво Федерації у Лондоні. Основним завданням представництва є відкриття нових інвестиційних можливостей для представників українського бізнесу», — заявляє Демчак

За словами політика, з моменту реєстрації його як кандидата в народні депутати на нього «почався тиск із боку конкурентів».

«Спочатку вони зареєстрували в окрузі кандидата-клона Андрія Демчака […] Через пару днів після реєстрації, в інтернеті й засобах масової інформації з’явилася маса відверто „чорнушних“ статей, які не мають під собою жодних юридичних і фактичних підстав і фактів, аж до відвертої образи й зарахування мене до сексуальних меншин», — стверджує Демчак.

«На мене почали тиснути, переслідувати мою родину (дружину й дітей), з метою, щоб я зняв свою кандидатуру з виборів. Оскільки я відмовився, на одній із зустрічей із виборцями я був затриманий на 3 дні (72 години)», — пояснює він.

«У понеділок 03/09/2012 відбулося перше засідання суду, де мені намагаються придумати кримінальну справу за ч.ч.3, 4 ст. 358, ч.3 ст. 209 КК України. Моїм правозахисникам відмовлено у зміні запобіжного заходу, а саме випуску під заставу й підписку про невиїзд, мотивуючи це тим, що я маю закордонний паспорт і можу втекти», — повідомляє Демчак.

Він підкреслює, що його родина перебуває в Україні, він не ховається від правоохоронних органів і справно приходив на всі «запрошення» у контролюючі органі, а графік його пересування відомий у передвиборному штабі.

Суд ухвалив затримати Демчака ще на 2 місяці, тобто до закінчення виборів.

«Усе робиться для того, щоб не дати мені продовжувати агітацію й передвиборну кампанію», — упевнений він.

«Дії, які використовуються проти мене, незаконні, суперечать законам про вибори, а також Конституції… Я буду захищати свої права як громадянина і як людини, використовуючи всі можливості в рамках чинного законодавства», — заявляє Демчак.

Демчак після затримання був перевезений до Києва.

Одним із конкурентів Демчака в окрузі вважають голову комітету Верховної Ради з питань аграрної політики й земельних відносин, члена Партії регіонів Григорія Калєтніка, який свого часу очолював Вінницьку облраду і Вінницьку облдержадміністрацію.

Корпорація UBG — фінансово-промисловий холдинг, що поєднує ЕРДЕ Банк, НФСК «Добробут», медичні центри «Добробут», СТО «Добробут», меблеву фабрику «Матіс», фондову компанію «Ініціатива», компанію по управлінню активами «Ініціатива», юридичну компанію «Консалтинг Груп».

У неї також входять підприємство з виробництва будівельних матеріалів «Будівельник» і підприємство «Будмеханізація», що спеціалізується на будівництві будинків та наданні послуг будівельною техніки.

Демчак також займає посаду президента Всеукраїнської громадської організації «Захист прав споживачів фінансових послуг».

До речі, у четвер, 31 серпня, одночасно у трьох відділеннях столичного «Ерде Банку» працівники СБУ вилучили сервери і документи.

Національне бюро розслідувань України

1 534 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям