RSS

Стали явними таємні деталі про зв’язки у «сім’ї» Януковича

февраля 10, 2013

Олександр Янукович познайомився з Сергієм Арбузовим, Олександр Клименком та Віталієм Захарченком у 2005—2006 роках, коли створював свою корпорацію «Мако».

Арбузов навчався на обліково-фінансовому факультеті Донецького держуніверситету. За словами декана Петра Єгорова, студентом нинішній заступник Азарова зірок з неба не хапав, був твердим хорошистом, завжди скрупульозно виконував завдання викладачів.

Запам’ятався Арбузов лише тим, що захищав диплом на тему «Валютні операції комерційних банків» не перед вузівськими викладачами, а перед співробітниками донецької філії Приватбанку, який на той час очолювала його мати Валентина Арбузова.

Після цього Арбузов не без допомоги матері очолив Костянтинівське відділення Приватбанку. «Арбузова і надалі відігравала важливу роль в кар’єрі сина, ставши тією ниточкою, яка привела нинішнього першого віце-прем’єра в оточення Олександра Януковича», — пише видання.

«Разом з Януковичем-молодшим Арбузова була серед засновників компанії Донснабтара, що заснувала ВБР. Тепер вона є головою правління цієї фінансової структури. Партнерством з президентським сином Арбузова зобов’язана давнім зв’язкам зі старшим представником сімейства Янукович», — пише видання.

«У ті часи (в кінці 90-х — початку 2000-х) про Арбузова мало що чути було. А ось його мати була першою людиною в структурах Приватбанку, і губернатору Донеччини Віктору Януковичу не знати її було не можна», — розповів кореспонденту Кирило Сазонов, політтехнолог і головний редактор інтернет-порталу «Донецькі вісті».

Нинішній міністр доходів Олександр Клименко зробив кар’єру завдяки братові, який в 2004 керував виборчим штабом СПУ на Донеччині. Пізніше Антон Клименко очолив місцевий осередок «Нашої України», і випросив у губернатора для брата посаду голови спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків Донецька.

Саме очолюючи цю службу Клименко і познайомився з Олександром Януковичем, який якраз створював корпорацію «Мако».

Нинішній глава МВС Віталій Захарченко працював у Костянтинівці начальником міськуправління міліції, коли Приватбанк там очолював Сергій Арбузов.

На думку співрозмовників, Арбузова і Клименка познайомив екс-глава Держподаткової служби Олександр Папаїка. Часом, коли перетнулися шляхи членів групи Олександра Януковича, прийнято вважати 2005—2006 роки.

4 399 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям