RSS

Тендерна мафія вбила Миколу Наконечного

февраля 19, 2013

17 лютого 2013 року на 50 році життя помер Микола Наконечний міський голова міста Христинівка Черкаської області. Попередньою причиною смерті стала гостра коронарна недостатність (обірвався тромб). Справою займається міліція.

Напередодні Наконечний потрапив до реанімації Христинівської районної лікарні, але лікарі не змогли врятувати йому життя.

«Микола Петрович останнім часом багато хворів і перебував у відпустці за станом здоров’я — прокоментував заступник міського голови Христинівки Олександр Кучеренко. Наскільки мені відомо, лікарі знали про те, що у нього був тромб».

Микола Петрович Наконечний з 2006 року очолював Христинівську міську раду, у 2010 році був переобраний на другий термін. За нього віддали свої голоси біля 90 відсотків виборців. Христинівка стала відомою для туристів після того, як мер ініціював спорудження пам’ятника Івану Гонті та Максиму Залізняку. На сьогодні це місце паломництва для всіх гостей міста.

У минулому році Микола Наконечний балотувався до Верховної Ради України по виборчому округу №200 (з центром в Умані). Зайняв друге місце, поступившись Антону Яценку. Під час кампанії у його будинок в Христинівці невідомі особи кидали гранату.

Прощання з Миколою Наконечним буде 19 лютого об 11.00 біля Святотроїцького храму в Христинівці.

Антон Яценко був першим віце-президентом Тендерної палати України.

2 339 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям