RSS

Проффесорська карма Партії регіонів

января 5, 2009

Високий фахівець з підрахунку голосів Сергій Ківалов повторює долю свого патрона Януковича – членство у віртуальних почесних докторах сумнівних вузів.

Як відомо, Янукович під час виборів 2004 року зганьбився згадкою в своїй біографії диплому неіснуючого Каліфорнійської академії. Тепер така ж біда спіткала і Ківалова. Товариство йому в цьому складають інша регіоналка Ірина Бережна і батько Петра Порошенка Олексій, хоча останнього немає на фотографіях з церемонії нагородження.

Отже, 22 вересня 2008 року ця трійця стала почесними докторами Міжнародного університету Відня, про що поквапилися повідомити світу.Фото щасливих Ківалова і Бережної, одягнутих у велюрові мантії, розіслали їхні прес-служби.

Ківалова і Бережну посвячують у «проффесори»

Якщо ж розібратися, що ж це за вуз такий – Міжнародний університет Відня – то можна дійти до невтішних висновків.

Заснований він був у 1980 році в американському штаті Алабама як приватний університет без академічної акредитації, а в 1981 році зареєстрував свою філію у Відні під назвою «Європейський християнський коледж».

Тільки в січні 2001 року міністерство освіти Австрії визнало його як приватний університет. Проте вже в липні 2003 з величезним скандалом ліцензію було відкликано – це ЄДИНИЙ такий випадок за всю історію Австрії!

На відповідному сайті австрійського акредитаційного органу є відповідне повідомлення з рекомендацією до Міжнародного університету Відня при бажанні оскаржити цей вердикт до Конституційного або Верховного суду Австрії.

Причинами відкликання, за словами представників академічної спільноти Відня, були фінансові махінації і незрозумілі умови прийняття студентів на навчання.

Документи, видані цим університетом в проміжку між 2001 і 2003 роками, визнаються в Європі, проте дипломи і звання, виписані в інший час, не мають жодного статусу і є папірцями за визначенням.

Зараз Міжнародний університет Відня скидається на напівлегальну інституцію, з визнанням документів якої можуть бути великі проблеми.

Підрозділ, котрий зареєстрований в американському штаті Алабама, також не має акредитованого статусу, і його дипломи не визнаються окремими штатами.

Так, наприклад, в штаті Орегон щодо цього університету вказано таке: «радимо працедавцям, потенційним студентам, потенційним клієнтам та іншим, хто матиме до справи з власниками дипломів цього вузу, здійснити всі необхідні заходи, щоб визначити достовірність документів, щоб переконатися, що наукові звання є справжніми і використовуються законно».

На сайті відповідної урядової служби штату Орегон міститься застереження: «Міжнародний університет Відня не визнаний як університет в Австрії – федеральний міністр освіти, культури і науки Австрії, 7 березня 2006 року».

Отже, слова Ківалова про те, що звання почесного доктора Міжнародного університету у Відні – це «знак якості роботи всієї Одеської юридичної академії» можуть бути сприйняті двояко. Або, навпаки, однозначно.

«Українська правда» звернулася по коментар до Сергія Ківалова, який повідомив про обставини того, як він отримав цей диплом у вересні 2008 року в Барселоні.

«Там походила конференція „Євроедукатіон“ (вимову збережено — УП), на яку мене і запросили. Ініціатор нагородження була сама конференція „Євроедукатіон“. Як написано в дипломі, рішення про надання мені звання доктора Міжнародного університету Відня було прийнято вченою радою університету. Під час церемонії, що проходила в Барселоні, виступав ректор Міжнародного університету Відня Вів Гудхейер, що і оголосив про таке рішення», — сказав дещо збентежений Ківалов.

«Мені дали це звання як почесному президентові Одеської національної юракадемії», — повідомив також регіонал.

Ківалов також стверджує, що не подавав заявку на одержання звання і не платив за нього. Водночас він нічого зміг сказати, як розцінювати факт його перебування в статусі доктора неіснуючого університету.

Ірина Бережна не відповіла на запит «Української правди», переданий їй через її прес-секретаря.

Ірина Бережна — молодий «проффесор»

Випадок з Ківаловим і Бережною – це продовження ганебної традиції, коли представник української влади брешуть виборцям про свої вчені звання та титули за кордоном.

Рекордсменом тут є Віктор Янукович, який записав собі в біографію чимало фіктивних титулів.

Так, він є членом неіснуючої «Каліфорнійської міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтв», він має нагороди міфічного «Кембриджського міжнародного центру», а також липової російської «Академії проблем безпеки, оборони і правопорядку».

Широкого розголосу набула історія з з дипломом Колумбійського університету в Романа Зварича, якого він так і не пред’явив, хоча у своїй біографії називався випускником цього престижного закладу.

Не обминула ця «хвороба» і Юлію Тимошенко. Вона виявилася «дійсним членом» фіктивної «Академії проблем безпеки, оборони і правопорядку» з Росії, яка була ліквідована восени 2008 року.

Остап Кривдик, Сергій Лещенко, Українська правда

3 316 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям