RSS

Дівчатка-курчатка Віталія Кличка. Політик потрапив у секс-скандал. 10 фото

декабря 5, 2013

Лідер партії «УДАР», великий український боксер Віталій Кличко потрапив у центр секс-скандалу. У Інтернет виклали компромат на політика-боксера, представивши його у вкрай непривабливому світлі. Хакери зламали пошту Кличка і виставили на загальний огляд фотографії, на яких чемпіон, — позує на фотокамеру в обнімку з різними дівчатами модельної зовнішності, переважно брюнетками. Потрапили у всесвітню мережу і листи, якими Кличко нібито обмінювався з однією з красунь.

Спершу на особистій сторінці Віталія Кличка в соціальній мережі «Facebook» з’явилося дивне повідомлення. “Покидьки зламали мою пошту. Виправдовуватися не буду, принаймні — я не ГЕЙ! Залиште в спокої дитину. Вона ні в чому не винна!». Прес-служба УДАРу поспішила заявити, що особиста сторіночка їх лідера в соціальних мережах стала жертвою хакерської атаки. Мовляв, злощасне повідомлення залишили зловмисники.

Про фотографії Кличка з дівчатами в УДАРі згадати забули.

А вищезазначене повідомлення було замінене на те, що всі повідомлення після заклику виходити на Майдан – дешеві фальшивки.

У зазначеному посту були посилання на фотоальбом з імовірними коханками та фото електронного інтимного листування чемпіона.

На знімках, Кличко зі своїми супутницями сфотографований на фоні хмарочосів, статуї Свободи в Нью-Йорку, під час польоту на гелікоптері і під час стрибання з парашутом,  катання на яхті і гідроциклі.

Дивлячись на відверто інтимний характер фотографій, розумієш, що це суто особистий архів. Такі знімки зберігають від усіх і в першу чергу — від дружини, оскільки Кличко одружений вже 17 років на екс-моделі Наталії Егоровій, з якою виховує трьох дітей.

Листи теж не для широкої публіки. Їх автор — колишня модель Зоряна Вишинська, що працювала у відомому агентстві і свого часу засвітилася в рекламі алкоголю, пише своєму адресатові (називаючи його «Міша Клишоногий»), що чекає дитини від нього і радиться з як назвати малюка. Вона то розсипається у освідченнях до свого коханого, то звинувачує його в тому, що він такий холодний до неї: «Ти замість того, щоб відвертатися, хоч би дізнався, як все відбувається… Що відбувається… Як мені зараз. Можливо це не так все страшно, як ти собі намалював. Невже усе твоє награне життя… Це маріонетство коштують людського життя?! Невже ти такий дерев’яний? Я розумію, що тобі потрібна зараз правильна репутація, але як же ти її збережеш, будучи таким?… Хочу сказати, що я розумію — почуття давно не ті. Все припало пилом давності. Але причому тут людина всередині мене? Адже ти сам це зробив, ні на секунду не зупиняючись”, — сипле звинуваченнями Зоряна Вишинська. Зараз вона живе в Дніпропетровську.

Як тільки журналісти запитали у неї про стосунки з політиком-боксером, вона сказала, що листи, котрі потрапили в Інтернет, їй не належать: «Я почула про листування, де фігурує моє ім’я, тільки сьогодні вранці. Насправді це не мої листи. Мою поштову скриньку зламали три роки тому. Так що звертайтеся до хакерів. Напевно з моєї пошти хтось писав. Це провокація!».

Серед дівчат, чиї фотографії потрапили в архів лідера УДАРу, можна побачити і співачку Ану Бастон, в чиєму творчому багажі, наприклад, пісня із словами “Раз, два, п’ять: я не бл@дь”. Знімки на яких вона зафіксована з Кличком на пляжі, в салоні вертольота, на вулиці західного міста, датовані 2011 роком. При яких подіях була зроблена ця фотосесія, Бастон обговорювати з журналістами не захотіла.

У експертів є декілька версій відносно події з лідером партії «УДАР» В.Кличком. Одні рахують, що викладені матеріали свідчать про реальні факти з минулого, другі кажуть, що це фотомонтаж і провокація.

Перші також розділилися в своїх здогадках: одна група рахує, що це зроблено політичними конкурентами, а інша – «доброзичливими» друзями.

Що ж, так чи інакше, ми можемо констатувати досить непоганий смак Віталія Володимировича, особливо серед засмаглих брюнеток, що ніжаться на пляжі під парасольками на фоні яскравого сонця та свіжого моря.

На фото Віталій Кличко зі своєю дружиною Наталією Егоровою

Іван Ватрів, Національне бюро розслідувань України

6 084 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям