За корпоратив #БПП у резиденції «Залісся» заплатили по 75 гривень на рило. Відео
сентября 15, 2017
У неформальній зустрічі фракції БПП у резиденції «Залісся» 7 вересня 2017 року брали участь більше 100 осіб, а за оренду приміщення «Солідарність» заплатила 9 тисяч гривень.
Про це розповіли журналісти програми «Схеми», повідомляє Національне... Читати далі →
416 переглядів




Генерала Гриняка підозрюють у роздачі командирам «Беркуту» грошових винагород за «хорошу роботу» на суму понад 30 млн грн. Його також обвинувачують у керуванні штурмом Майдану в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
...
Государственный ПриватБанк заблокировал возможность обменивать гривню на иностранные валюты через «Приват24», сообщает БанкИск.
Так, в интернет-банкинге финучреждения перестала работать соответствующая страница, а на ее месте размещено сообщение для клиентов.
...
Следственный судья Соломенского райсуда Киева Сергей Коробенко отказал НАБУ и САП во внеплановой налоговой проверке народного депутата от «Народного фронта» Евгения Дейдея.
Об этом Национальное бюро расследований Украины узнало из определения по уголовному производству №5201600000000042...
Мер Києва Віталій Кличко ввечері 17 серпня 2017 року прилетів з Неаполя до Києва на приватному літаку разом з відомими столичними забудовниками.
Про це розповіли журналісти програми «Схеми», передає «Радіо Свобода»....
Правозахисники та громадські діячі стривожені положеннями законопроекту № 6232 про зміни до процесуальних кодексів, які, за словами експертів, зроблять судочинство непрозорим для суспільства.
«Цим законом передбачене обмеження ключових принципів судочинства — гласність та відкритість судового процесу, які для нашої ситуації перехідного періоду є надважливими»,... 