RSS

Полторак пояснив, чому рашисти обшукують українських солдат біля донецького аеропорта: так домовлялися. 3 фото

января 8, 2015

k-perebriku6-500x373

Міністр оборони Степан Полторак підтверджує наявність домовленості щодо ротації українських військових в донецькому аеропорту в рамках тристоронньої контактної групи під наглядом ОБСЄ.

Про це він заявив на прес-конференції 8 січня 2015 року, відповідаючи на запитання про те, що сепаратисти і російські військові обшукують українських вояків, відбираючи у них «надлишок» зброї.

“Ми можемо завезти і озброєння, і провести ротацію в донецькому аеропорту, але виникає загроза життю особового складу. Тому контактна група, яка там працює домовилася про те, щоб безперешкодно особовий склад, який заїжджає на територію аеропорту пропускався, у тому числі, і через блокпост так званої «ДНР», – сказав він.

За словами Полторака, остання ротація відбулася півтори доби тому і проходила «без проблем і без тих непорозумінь, які демонструвалися по телебаченню» під наглядом ОБСЄ.

“Дехто критикує перемир’я так зване, але кількість жертв в десятки разів зменшилася після його оголошення. Нам потрібне це перемир’я для того, щоб підготуватися до непередбачених дій як з боку Російської Федерації, так з боку «ДНР» і «ЛНР», – заявив він.

Як відомо, на днях в мережі з’явилися відео- та фотоматеріали того, як російські військові з відповідними розпізнавальними знаками на формі, а також бойовики у формі «Військової поліції ДНР» обшукують українських військових під час перетину блокпосту в рамках ротації в донецькому аеропорту.

k-perebriku9-500x373

k-perebriku4-500x373

За данними Національного бюро розслідувань України зрадники Порошенко, Яценюк та Полторак домовилися з російськими окупантами, що на одного нашого бійця один «рожок» і 90 патронів !
А їх з мінометів і АГР щодня поливають!

2 005 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям