RSS

Окуповані рашистами шахти продовжують витрачати мільйони з держбюджету України

января 9, 2015

zradnik-Poroshenko1-500x375

ДП «Донецька вугільна енергетична компанія» 23 грудня 2014 року за результатами тендеру уклало низку угод з ТОВ «НВП „Червоний металіст“ на постачання приладів контролю за загазованістю на 8,13 млн грн.

Про це повідомляють »Наші гроші” з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Коштом державного бюджету України придбано сигналізатори метану для шахт Скочинського, Південнодонбаська №3 імені М.С. Сургая, Калініна, Абакумова, Челюскінців, Трудівська, які розташовані у окупованому терористами Донецьку, повідомляє видання.

Комплект сигналізаторів метану, суміщених з головним світильником, придбано за 3,13 млн грн, ціни на інше устаткування нижчі.

Видання нагадує, що ДВЕК серед усіх окупованих шахтоуправлінь Донбасу у 2014 році була другою за розміром отриманих дотацій з держбюджету України – 867,9 млн грн. Керівників шахт Скочинського і Калініна викрадали бойовики «ДНР».

«Червоний металіст» з Конотопа Сумської області належить Олександру Котлярову. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ “НВП «Вуглеавтоматика» Євгена Тукмана. Ця фірма також зареєстрована у Конотопі, раніше її основним власником був вищезгаданий Котляров.

1 935 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям