RSS

Кому вигідно, щоб Хорта випустили, а кому – навпаки?

февраля 19, 2015

Hort-Yuryi1-300x200

Акції як у підтримку Юрія Хорта, так і навпаки – вже стали звичним явищем на Вінниччині і не тільки. На цьому тижні її проводили навіть у Житомирі. Але давайте відкинемо всі емоції і поглянемо на цю ситуацію нейтрально, так би мовити, зі сторони.

Кому насправді вигідно, щоб Хорт сидів?

Юрій Хорт – активіст, який відверто кажучи, своїми діями нашкодив багатьом і ворогів у нього багато. І ми не будемо вже тут згадувати балотування на окрузі сина президента чи марш проти іноземців, обливання брудом місцевої влади і колишнього міського голову Володимира Гройсмана; ходіння по навчальних закладах, лікарнях, по домівках чиновників і простих освітян, залякування і відверті дебоші тощо.

Ні, мова тут про інше. Зрозуміло, що всім цим перерахованим ворогам, яким насолив Хорт ні холодно, ні жарко від того, що він сидить у в’язниці. Вони, чесно кажучи, просто видихнули з полегшенням, що деякий час не буде провокацій. А от кому насправді вигідно, щоб Хорт сидів, то це тим людям, які на ньому роблять піар. Таким Вінницьким активістам як Банах, Маліновська, Гайда та інші, які будь-яким чином намагаються до себе привернути хоч якусь увагу. Зрозуміло, що наближаються вибори до місцевих рад, а їхні амбіції щодо посад, після Майдану, не були задоволені. Тому вони всіляко будуть нарощувати собі рейтинг, проводячи різноманітні акції. І Хорт для них, як Юля для Яценюка. Прикриваючись ніби вони хочуть звільнити політв’язня, цим самим вони просто займаються черговим політичним проектом і думають, у першу чергу, про свою шкуру.

Кому ж насправді вигідно, щоб Хорта як найшвидше відпустили?

А це питання, насправді, хвилює багатьох людей – ми не говоримо про матір Хорта, а про тих, під ким може добре захитатись крісло, якщо Хорт чим довше буде сидіти.

Пояснимо чому. Зверніть увагу – скільки є політичних в’язнів, а на їхні засідання ніхто не приїздить, та і йти проти волі провладних партій теж ніхто не хоче ризикувати.

Яка ж ситуація з Хортом? Його згодились захищати аж кілька нардепів – Юрій Дерев’янко, Ірина Суслова, Ігор Луценко і Юрій Лещенко. Більше того – деякі з цих депутатів ще й регулярно приїздять то у обласну прокуратуру, то на засідання суду, пропонуючи навіть величезну суму коштів, щоб випустити Хорта під заставу і дати їм на поруки.

Так, частим гостем до Вінниці є Ірина Суслова. Звідки у молодої депутатки такі ресурси, якщо офіційно зареєструвала нуль у декларації і живе на одну зарплату нардепа – питання. Але ми про інше.

Звідки депутат від Ірпіня знає проблеми Вінниці?!

І чому, не маючи власного авто, на всі засідання по Хорту вона приїздить із кортежем дорогущих авто. Подейкують, що це охорона ще одного  одіозного народного депутата Руслана Демчака. Що пов’язує ці особи між собою?

Суслова – в партії «Воля» чи «Самопоміч», Демчак – БПП. У ЗМІ неодноразово писали, що Демчак хоче стати губернатором області і заради цього вдався до співпраці з головою обласної ради Сергієм Свитком і місцевими активістами з Майдану. Демчак був помічений у захопленні будівлі Вінницької ОДА 6 грудня 2014 року, а після того, як ця подія набула розголосу і учасникам цих пікетів почали пришивати сепаратизм, то почав швидко відлинювати від дружби і домовленостей зі Свитком та представниками Майдану.

Схоже, що і Свитко зайняв аналогічну позицію по Хорту. Хорт йому був потрібен лише для того, щоб він втримався в кріслі голови облради, а коли відстояв свою посаду і ніби загрози звільненню поки нема, то і Хорт не потрібен. Тому саме Свитко і Демчак найбільше зацікавлені у тому, щоб Хорта випустили, бо знає він реально багато того, що не потрібно знати офіційним особам вищих рангів і як тільки передадуть цю інформацію у Київ, до верхів, то буде непереливки ні Свитку, ні Демчаку. Тому і проплачують та підсилають таких, як Суслова, які за гроші виконають будь-яку забаганку.

Ярік Оніщак, Національне бюро розслідуваь України

2 285 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям