RSS

Хомутиннік та Коломойський поведуть на місцеві вибори проект покійного Кірпи

марта 7, 2015

homutinnik-kolomoiskyi1

 

Новостворена депутатська група «Відродження» під співкерівництвом Віталія Хомутинніка найімовірніше пов’язана з партією «Відродження»  — створеним у 2004 році проектом тодішнього міністра транспорту Георгія Кірпи.

Про це йдеться у повідомленні руху «ЧЕСНО».

«Найімовірніше, партія „Відродження“, з якою тепер пов’язують свою діяльність члени новоствореної групи — це та партія, яку нині очолює екс-представником „Економічного розвитку“ Віктор Остапчук. Її створили в 2004 році і очолював партю тоді міністр транспорту Георгій Кірпа», — зазначають експерти.

Нинішній голова «Відродження» Віктор Остапчук став її головою в 2014 році.

В минулому нардеп очолював Південно-Західну залізницю. Торік на виборах перші номери партійного списку «Відродження» посіли представники транспортних підприємств та асоціацій.

Як відомо, у Верховній Раді зареєстровано нову депутатську групу «Відродження», яка виникла на базі розформованої у четвер групи «Економічний розвиток». До групи  увійшли 22 нардепи, співголовами групи «Відродження» обрано Віталія Хомутинніка, Віктора Бондар та Валерія Писаренка.

Віталій Хомутиннік, як  і Віктор Остапчук, був депутатом, який голосував за диктаторські закони 16 січня. Вони також є фігурантами антикорупційних розслідувань.

Як відомо, у 2014 році в Україні відбудуться місцеві вибори, повідомляє sprotiv.org.

1 764 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям