RSS

Мафіозі Коломойський на запитання журналіста Андрушко відповів образами і матами. Відео. 18+

марта 20, 2015

Privat-Kolomoyskyi1

Ігор Коломойський розповів тупу байку про «русских диверсантов» в «Укртранснафте», вилаявшись перед тим на журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушко, повідомяє sprotiv.org.

Голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський, який вийшов із забарикадованої будівлі «Укртранснафти», поспілкувався з журналістами. При цьому олігарх не пошкодував нецензурних слів.

Далі — без коментарів. Попереджаємо про велику кількість нецензурних слів від VIP-рейдера у відео.

“]

Раніше голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей прибув в офіс «Укртранснафти» у Києві. На місце зіткнення виїхав міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

У захоплений будинок держкомпанії «Укртранснафта» захищати інтереси Коломойського приїхали депутат екс-регіонал Віталій Хомутиннік та заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан.

Раніше наглядова рада ПАТ «Укртранснафта» відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління з 19 березня 2015 року. Юрій Мірошник тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління «Укртранснафти» з 19 березня 2015 року до 10 серпня 2015 року.

Крім того, 19 березня парламент ухвалив за основу і в цілому проект закону «Про акціонерні товариства» (щодо виплати дивідендів акціонерним товариством). Цим документом депутати остаточно позбавили мафіозі Коломойського контролю над державною «Укрнафтою».

990 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям