RSS

«Вирішив просто заробити на людському горі», — Анастасія Приходько звинуватила Семена Семенченка у шахрайстві

апреля 12, 2015

Grishin-Konstantyn1-500x333

 

Українська співачка Анастасія Приходько під час свого благодійного туру в США зібрала $50 тис допомоги для бійців АТО та родин переселенців. Водночас співачка розповіла про неприємний інцидент, який трапився на її концерті у Філадельфії, де народний депутат Семен Семенченко (Грішин Костянтин) без дозволу співачки збирав кошти для бійців АТО.

Про це Приходько написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, повідомляє sprotiv.org.

«Я повернулася зі Сполучених Штатів Америки, де проходив мій сольний благодійний тур „Songs for peace“. Метою даного туру було збір фінансової допомоги для поранених у зоні АТО бійців, для їхніх родин, родин переселенців та родин бійців, що без вісті зникли. Хочу повідомити, що вдалося зібрати близько $50000. Сума чимала, тому маю надію, що вона хоч якось зможе допомогти всім хто потребує допомоги»,  — написала вона.

Водночас співачка згадала про неприємний інцидент, який був спровокований народним депутатом України, «комбатом» Семеном Семенченком.

«Перед моїм виступом у місті Філадельфія, він заявив, що я дозволила йому збирати кошти на АТО під час мого виступу. Коли з’ясувалося, що ніякого дозволу я не давала. він вирішив параллельно з моїм концертом провести у храмі неподалік молебен за загиблими, і висловити духовну підтримку матерям, що втратили своїх синів на Нашій Національно-Визвольній Війні. Люди на молебен прийшли, а він ні… Отак… Наш співвітчизник вирішив просто заробити на людському горі. Бог йому суддя», — зазначила вона.

2 326 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям