RSS

Мафіозі Коломойський відмовляється платити 1,8 мільярда гривень дивідентів до держбюджету України

июня 8, 2015

Kolomoyskiy10

 

Підконтрольний олігарху Ігорю Коломойському менеджмент «Укрнафти» категорично відмовляється виплачувати державі 1,8 мільярда гривень дивідендів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконавчий директор «Нафтогазу» Андрій Пасішник, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«ПАТ „Укрнафта“ отримало позовну заяву НАК „Нафтогаз України“ з вимогою зобов’язати „Укрнафту“ перерахувати дивіденди, нараховані на належні компанії акції в статутному фонді відповідача за 2011—2013 роки, в сумі 1,779 млрд гривень до держбюджету», — йдеться у відзиві «Укрнафти» на позовну заяву «Нафтогазу».

«Відповідач не погоджується із пред’явленим компанією позовом, вважає, що права позивача ним не порушувались, а тому існують достатні підстави для відмови у задоволенні позву», — йдеться у документі.

Наглядова рада ПАТ «Укрнафта» призначила збори акціонерів на 22 липня і затвердила порядок денний, який включає зміну голови та одного з членів правління компанії.

Раніше повідомлялося, що «Укрнафта» відмовляється виплачувати державі 1,8 мільярда гривень дивідендів за три останні роки, посилаючись на те, що «Нафтогаз» забрав у неї газу на 2,6 мільярда гривень.

У «Нафтогазі» вважають цю аргументацію незаконною.

Крім того, компанія винна державі більше 5 млрд гривень податків.

Коломойський не вважає це підставою для зміни керівництва компанії.

Держава через «Нафтогаз» контролює 50%+1 акцію «Укрнафти», структури Коломойського – 42%.

1 210 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям