RSS

Родичи керівника штабу полку «Азов» не вірять версії ментів Авакова про самогубство Ярослава Бабича. Похорон перенесли. Подробиці

августа 3, 2015

Babich-Yaroslav-RIP1-500x265

В основну версію слідства — самогубство — рідні та друзі Ярослава не вірять і кажуть, що на те не було жодних причин. А тому і наполягають на додаткових незалежних експертизах, повідомляє sprotiv.org.

У ніч загибелі Ярослав повернувся з Карпат, де два тижні проводив навчання з новобранцями «Азову». Дружина і троє дітей були в іншій області. Він перестав виходити на зв’язок, пошуки результатів не дали. Вирішили заходити в квартиру. В міліції кажуть — жодних ознак насильницької смерті, схиляються все ж до самогубства.

«Наразі офіційних якихось заяв про те, що це може бути вбивство – ми не можемо говорити. Виявили без ознак насильницької смерті. Квартира була замкнута зсередини», — кажуть у міліції Авакова.

Одна з головних зачіпок противників версії самогубства — з Ярослава зняли прикраси. Про це ТСН телефоном розповів його близький товариш. За його словами, з командиру «Азову» зняли два кільця, одне з яких було заручним, а також кулон з ланцюжком. Ще одна версія — помста ворогів.

Окрім юридичної практики, Ярослав — один з тих, хто створював «Азов», займався набором перших добровольців, узаконюванням полку. Перед цим в Інтернет ще й злили базу даних бійців «Азову».

Відкидають навідріз і рідні і друзі версію внутрішніх суперечок у полку. Кажуть, що тут всі одні за одного.

Вони наполягають на додаткових експертизах тіла. Говорять про вплив отруйних речовин, інсценування самогубства. Хочуть залучити незалежних фахівців, тому перенесли похорон.

Ярослава Бабича знайшли повішеним у власній квартирі 26 липня 2015 року вранці. Бабич не виходив на зв’язок упродовж доби. Після цього міліціонери почали шукати його. Тілесних ушкоджень, окрім сліду від зашморгу, на загиблому не виявили.

940 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям