RSS

Вбитий СБУ Олег Мужчиль нагороджений за оборону рідної держави. 2 фото. Відео

декабря 11, 2015

Amirov-Sergyi-RIP7

 

Вбитий 9 грудня 2015 року працівниками спецпідрозділу СБУ «Альфа» у Києві Олег Мужчиль мав нагороди, в тому числі за оборону рідної держави.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

 

У загиблого Олега Мужчиля (позивний «Лісник») є медаль «За оборону рідної держави», яку він отримав у травні 2015 року.

Зазначимо, Олег Мужчиль — ветеран другої чеченської війни, воював на боці Ічкерії. За його дії проти Росії у другій Чеченській війні Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун називав його одним із найнебезпечніших терористів світу. Мужчиль мав найвищий рівень бойової підготовки та величезний досвід.

Від початку 90-х років «Лісник» займався розвитком націоналістичного руху на Донбасі. Коли розпочалася московська агресія, займався диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів та місцевих заколотників-сепаратистів.

Він разом із бійцями громив бойові колони росіян, роблячи вилазки навіть у Ростовську область. За весь час російсько-української війни на передовій під керівництвом Мужчиля у бійців не було жодного загиблого. Саме його загін знищив «ДНРівських» ДАІшників у 2014. Деякий час Мужчиль керував 1-м розвідувальним відділом ДУК «Правий сектор», але 31 серпня вийшов із цієї структури.

Нагадаємо, у ніч на 10 грудня 2015 року в Оболонському районі Києва співробітники СБУ провели спецоперацію з припинення діяльності диверсійно-розвідувальної групи, у ході якої вбили ватажка ДРГ. У СБУ не називають імені загиблого, проте джерело в правоохоронних органах повідомило, що його звати Олег Мужчиль (у фейсбуці Сергій Аміров).

978 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям