RSS

Вбитий СБУ Олег Мужчиль нагороджений за оборону рідної держави. 2 фото. Відео

декабря 11, 2015

Amirov-Sergyi-RIP7

 

Вбитий 9 грудня 2015 року працівниками спецпідрозділу СБУ «Альфа» у Києві Олег Мужчиль мав нагороди, в тому числі за оборону рідної держави.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

 

У загиблого Олега Мужчиля (позивний «Лісник») є медаль «За оборону рідної держави», яку він отримав у травні 2015 року.

Зазначимо, Олег Мужчиль — ветеран другої чеченської війни, воював на боці Ічкерії. За його дії проти Росії у другій Чеченській війні Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун називав його одним із найнебезпечніших терористів світу. Мужчиль мав найвищий рівень бойової підготовки та величезний досвід.

Від початку 90-х років «Лісник» займався розвитком націоналістичного руху на Донбасі. Коли розпочалася московська агресія, займався диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів та місцевих заколотників-сепаратистів.

Він разом із бійцями громив бойові колони росіян, роблячи вилазки навіть у Ростовську область. За весь час російсько-української війни на передовій під керівництвом Мужчиля у бійців не було жодного загиблого. Саме його загін знищив «ДНРівських» ДАІшників у 2014. Деякий час Мужчиль керував 1-м розвідувальним відділом ДУК «Правий сектор», але 31 серпня вийшов із цієї структури.

Нагадаємо, у ніч на 10 грудня 2015 року в Оболонському районі Києва співробітники СБУ провели спецоперацію з припинення діяльності диверсійно-розвідувальної групи, у ході якої вбили ватажка ДРГ. У СБУ не називають імені загиблого, проте джерело в правоохоронних органах повідомило, що його звати Олег Мужчиль (у фейсбуці Сергій Аміров).

1 205 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям