RSS

Командир армії #ЛНР, терорист Сергій Корсунський гуляє в ресторані Києва. Відео

февраля 3, 2016

Korsunskyi-Sergyi1-500x281 (1)

 

В одному з київських ресторанів 2 лютого 2016 року помітили учасника захоплення будівлі Служби безпеки України в Луганську, а згодом одного з ватажків «ЛНР» Сергія Корсунського.

Сергій Корсунський до квітня 2014 року командував терористичною «Армією Південного Сходу», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Волонтер і координатор проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв повідомив, що зустрів Корсунського в ресторані мережі «Катюша» біля стадіону «Олімпійський».

Він виклав відео з Корсунським у кафе на своїй сторінці у Facebook.

Корсунський Сергій Олегович був правою рукою Болотова, одним з командирів незаконних збройних формувань під час захоплення держустанов. Постійно виступав на різних прес-конференціях із Болотовим, закликав до федералізації України. У вимогах він висував: визнання героями «Беркута» і солдатів ВВ, які стояли проти Майдану”, — пише Кабакаєв.

«Зараз Сергій спокійно їздить у машині марки Lexus Києвом й обідає в кафе зі своєю дружиною. Він довго намагався нам довести, що він за єдину Україну, показував довідку, видану в МВС, що до нього немає претензій і в ЄРДР він не внесений», — додав активіст.

Сергій Корсунський був одним з лідерів «ЛНР» до середини квітня 2014 року. Він командував одним із двох основних збройних угруповань — «Армією Південного Сходу». Через конфлікт із «Народним ополченням» Олексія Мозгового Корсунський покинув лави сепаратистів.

Восени 2014 року навіть висував свою кандидатуру в народні депутати у 105-му виборчому округу (частина Луганська). Втім, вибори там так і не відбулися. За інформацією блогера Сергія Іванова, Корсунський колись був активістом «Нашої України», а потім «раптово присів на пару років у СІЗО — за вимагання».

941 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям