RSS

Генпрокуратура допомогла мафіозі Корбану уникнути покарання за тяжкий злочин. Подробиці

марта 24, 2016

Korban-Gennadyi6

Колишній заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан отримав у суді умовний півторарічний термін після підписання угоди примирення.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив нардеп Мустафа Найєм, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«В понеділок 21 березня у Кіровському суді міста Дніпропетровська Геннадій Корбан уклав договір про примирення з потерпілим нардепом Сергієм Рудиком. Договір був підписаний з ініціативи Геннадія Корбана за тиждень до засідання суду. Згідно з документом, колишній заступник губернатора Дніпропетровської області щиросердно визнав свою провину і розкаявся у скоєному», — написав Найєм.

Нардеп розповів, що договір затверджений слідчим з особливо важливих справ Генпрокуратури Макеєвим. Обвинувачений з потерпілим погодили міру покарання у вигляді трьох років умовного ув’язнення. Суддя затвердив угоду винесенням вироку.

«Без прямого сприяння Генеральної прокуратури ця угода була б неможливою. Справа в тому, що спочатку Геннадій Корбан проходив у справі як організатор злочину, вчиненого стійким ієрархічним об’єднанням, за попередньою змовою з метою вчинення тяжких або особливо тяжких злочинів. Сам злочин кваліфікувалося як викрадення представника влади (це — важлива деталь) з метою примусу вчинити будь-яку дію як умову звільнення заручника. Це правопорушення карається позбавленням волі від восьми до п’ятнадцяти років. При такій кваліфікації закон не дозволяє укладати будь-які договори зі слідством або потерпілим», — пояснив він.

Найєм зауважив, що прокуратура в ході досудового розслідування перекваліфікувала справу. З Геннадія Корбана зняли всі звинувачення в організації злочинної групи. «Викрадення представника влади» перекваліфікували в «незаконне позбавлення волі або викрадення людини». За цією статтею мірою покарання може бути обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

«Таким чином, Генпрокуратура відкрила шлях до можливості підписання договору про примирення. Фактично реалізувала домовленості з Геннадієм Корбаном», — додав він.

Нагадаємо, дніпропетровського мафіозі й колишнього лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана відпустили із зали суду під цілодобовий домашній арешт до 15 квітня 2016 року. Зобов’язали не виїжджати за межі Дніпропет­ровська.

856 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям