RSS

ОБСЄ закликала Україну активніше розслідувати злочини проти журналістів

октября 15, 2016

utiski-svoboda-slova1

 

Українська влада має активізувати зусилля з розслідування злочинів, скоєних проти журналістів.

Про це заявила представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович за підсумками візиту в Україну, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Вбивство Шеремета стало поганим сигналом усій медіаспільноті. Усі журналісти, вбиті в Україні, включно із Георгієм Гонгадзе, Олесем Бузиною та В’ячеславом Веремієм, заслуговують на повну справедливість. Безкарність наражає на небезпеку кожного журналіста», — сказала Міятович.

Під час зустрічі з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним вона наголосила на необхідності гарантувати безпеку всіх представників медіа та захистити свободу ЗМІ. «Я отримую все більше повідомлень про погрози журналістам, особливо в мережі Інтернет, особливо стосовно журналістів, які працюють у жанрі розслідування. Залякування та наліплювання на журналістів ярликів «зрадників» є неприйнятним для демократії, обмежуючи можливості журналістів виконувати свою роботу», — підкреслила представник ОБСЄ.

За її словами, справи затриманого у Москві українського журналіста Романа Сущенка та Миколи Семени, утримуваного під домашнім арештом у Криму, залишаються її пріоритетом.

Окрім цього, Міятович висловила невдоволення у зв’язкау з неможливістю відвідання окупованого Криму та Донбасу. «Прикро, що я досі не маю змоги поїхати на схід України, до Криму та Севастополя, аби зустрітися там із журналістами та представниками громадянського суспільства, оцінити дотримання свободи медіа, яке, згідно зі звітами, потребує мого негайного втручання», — підсумувала представник ОБСЄ.

513 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям