RSS

Уряд Гройсмана зробив подарунок окупантам на 14 мільярдів. Подробиці

февраля 15, 2017

torgivl-rus1

 

 

Українська влада повинна прийняти закон про статус тимчасово окупованих територій Донбасу і заборонити торгові стосунки з ними задля збереження української державності.

Таку думку в інтерв’ю журналістам висловив лідер громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов, повідомляє sprotiv.org.

Він підкреслив – коли говорять, що підприємства на окупованих територіях сплачують податки в наш бюджет, то мова йде про мінімізацію податків. Багато підприємств на окупованих територіях належать великому російському капіталу.

Наприклад, Алчевський меткомбінат належить «Внешэкономбанку». Він заборгував 700 мільйонів гривень тільки за електрику українській стороні і не збирається платити. Україну просто використовують. В той час, як вони перерахували 31 мільярд, ми їм – 45 мільярдів. Треба бути ідіотом, щоб мати діру в бюджеті в 14 мільярдів, при цьому розповідати – «це ж класно, 31 нам хоча б повернули!»
– зазначив активіст.

Тому перше, що повинна зробити українська влада, на переконання Снєгирьова – прийняти рішення про статус окупованих територій, а також – заборонити торгові стосунки.

Хоча б ці два фактори. Які свідчитимуть, що українська влада реально відповідає на зовнішні виклики і відповідно настроям українського народу,
– підсумував він.

443 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям