RSS

Путін вбивав мирних українців, знаючи, що США не буде їх захищати, однак тепер все інакше, — американський сенатор Джим Інхоф

апреля 10, 2017

Putin-ubludok1

 

Джим Інхоф, представник Республіканської партії в американському сенаті, оприлюднив заяву, у відповідності до якої Росії варто забути про безкарність за її агресивну політику по відношенню до України, повідомляє sprotiv.org.

Відтепер Вашингтон буде серйозно підтримувати Київ.

Зазначається, що під час розмови з журналістами одного з американських ЗМІ Інхоф наголосив, що Росія на свою користь використовувала період президентства Барака Обами, оскільки тоді Кремль міг чинити все, що хотів. За словами сенатора, потрібно було раніше звертати увагу на події в Україні.

«З боку Росії було здійсненне військове вторгнення, війська Путіна причетні до вбивства людей. При цьому Москва розуміла, що США не будуть фінансувати посилення оборони України. Однак в даний час у Білому домі повністю переглянули ситуацію, і тепер, зрештою, Вашингтон продемонструє всю силу своїх можливостей», — сказав високопосадовець.
Він додав, що віднині правила гри будуть зовсім іншими, що змусить Росію з повагою і страхом ставитися до США.

Як відомо, президент США Дональд Трамп цими днями анонсував вірогідність розширення антиросійських санкцій у зв’язку з потужною хімічною атакою в Сирії, до якої безпосередньо має відношення Росія.

434 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям