RSS

Візовий режим з Росією захистить українців, які перебувають у РФ, — нардеп Ігор Лапін

июня 10, 2017

rus-nakaz1-500x333

 

Відкриваючи візу для українця, Росія не зможе згодом звинуватити людину в тому, що вона підозрюється у тероризмі, чи становить ще якусь загрозу для країни. Таким чином візовий режим з Росією стане захистом для самих українців.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Лапін на телеканалі ZIK, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Відкриваючи візу, Росія не зможе сказати, що цей українець, наприклад, є терористом, а інший підозрюється ще у якійсь протиправній діяльності, і цим самим тримати наших людей у полоні. Оскільки надаючи дозвіл на в’їзд Росія цим самим підтверджуватиме, що ця людина є благонадійною для перебування на території їхньої держави», – пояснив Лапін.

Також візовий режим є одним із елементів захисту для українських військових, які перебувають на передовій, адже бодай частково зможе убезпечити від наступу ворога з тилу, вважає нардеп.

За його словами, невдовзі і Європа почне вимагати від України запровадження такого обмеження, щоб убезпечити кордони свої кордони. Адже вже за декілька днів в Україні офіційно почне діяти безвізовий режим з Євросоюзом.

171 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям