RSS

У БПП заявили про можливість введення воєнного стану

июня 14, 2017

voen-stan1

 

Нинішній режим АТО, який дозволяє українській армії воювати проти російських окупантів на Донбасі, вже не працює, тому державі варто запровадити системний автоматичний режим, яким є воєнний стан на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це у коментарі агенції УНН розповів нардеп від БПП Іван Винник, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«На сьогоднішній день виникає питання не лише протидії, а й реалізації проактивної дії сил Антитерористичної операції зі звільнення окупованого Донбасу. Це свідчить про те, що ми потребуємо зміни правового режиму окупованих територій на Сході нашої країни», — зазначив народний обранець.

«Будемо відвертими: сьогодні режим АТО вже не працює і нам необхідно впровадити системний автоматичний режим, яким саме є воєнний стан на окремих територіях Донбасу. У такому випаду нашим військовим вже не варто очікувати на приказ, хлопці зможуть автоматично відповідати на дії російських окупантів із застосуванням не тільки стрілецької, а й артилерійської зброї. Завдяки режиму АТО Україні вдалося зупинити Володимира Путіна, але сьогодні, задля звільнення окупованих територій, нам необхідно змінювати правовий режим», — підсумував Винник.

267 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям