RSS

#Зрада. Законопроект про деокупацію написаний на умовах Кремля, — Дмитро Снєгірьов

июля 15, 2017

zrada-TurchinovTimoshenko1 (1)

 

Законопроект про деокупацію окремих територій Донецької і Луганської областей – мертвонароджений. Це спроба протягнути через парламент і українське суспільство «мінські договорняки», тому що ключовими пунктами там є місцеві вибори, загальна амністія і самоврядування. Але це фактично виллється у федералізацію цих територій, чого добивається Росія.

Таку думку сайту «24» висловив військовий експерт Дмитро Снєгірьов, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Як зауважує експерт, хоча в документі гучно названо Росію країною-окупантом, немає жодних реальних кроків, які б це підтверджували. Натомість з української сторони починаються інформаційні вкидання так званими лідерами громадської думки про необхідність прийняття закону про амністію.

Не можна приймати закон про загальну амністію. Це повинно бути винятково в індивідуальному порядку. А законом про деокупацію намагаються завуалювати ухвалення загальної амністії. І не зовсім зрозуміло, як це може нас наблизити до моменту звільнення окупованих територій. Це наблизить до моменту впихування нам цих територій на умовах Москви, – наголошує Снєгірьов.

Загальна амністія, за його словами, призведе до того, що ми начебто повернемо юрисдикцію української влади на Донбасі. Але, як підкреслює Дмитро Снєгірьов, там будуть лише ознаки української державності. Тобто майорітимуть синьо-жовті прапори, але всі військові підрозділи бойовиків будуть фактично афільовані в українські правоохоронні органи. Контроль за кордоном знову таки здійснюватимуть перевдягнуті в форму української армії бойовики.

Тому не зрозуміло, що від цього закону виграє Україна. Цим законом нас знову намагаються відкинути назад і віддати Україні ці території під виглядом «відновлення територіальної цілісності». Але це буде фатальна помилка для України. Нас повернуть у найгірші часи відбудови російської імперії. Нам чітко показали, що ми діємо в фарватері російської політики. Якщо це станеться, то ми можемо надовго забути, що Україна – це гравець світовій шахівниці, – наголосив Снєгірьов.

Нагадаємо, ЗМІ оприлюднили текст законопроекту Олександра Турчинова та РНБО про деокупацію Донбасу. У документі вперше прописано, що Російська Федерація здійснює збройну агресію та окупувала території України.

342 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям