RSS

#Малоросія — амбіції путіна «по відновленню Російської імперії просунулися ще на один крок», — заява Маккейна

июля 19, 2017

putin-sobaka-ukr1-500x500

 

 

Американський сенатор Джон Маккейн, який очолює комітет із питань збройних сил, покладає відповідальність за проект «Малоросія» на президента Росії Володимира Путіна, повідомляє sprotiv.org.

Він вважає, що погроз зберігати санкції недостатньо – США й Євросоюз мають посилити тиск на Росію, але також потрібно надати Україні летальну зброю для оборони.

«Амбіція Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії зробила ще один крок: проросійські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу з назвою царських часів „Малоросія“ (Little Russia)», – йдеться у заяві Маккейна.

«Основну відповідальність за це останнє грубе порушення українського суверенітету лежить на Росії Володимира Путіна, від керівництва, фінансування, війська та зброї якої цілковито залежать сепаратисти», – заявив сенатор.

За словами Маккейна, проголошення російської маріонеткової держави на сході України – це ще одне порушення Росією мінських угод.

Він переконаний, що Путін прагне дестабілізувати владу в Києві й завадити Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє.

«Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні чесно визнати, що ми не змогли кардинально змінити розрахунки Росії щодо України в останні три роки», – заявив сенатор.

«Якщо ми серйозно налаштовані на закінчення кровопролиття на сході України, відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, нам слід мислити й діяти по-новому, щоб примусити Росію змінити поведінку», – вважає Маккейн.

За його словами, недостатньо просто говорити, що санкції США та ЄС зберігатимуться доти, доки Росія не поверне Крим і не виконає мінські угоди, бо цей підхід уже «провалився».

«Діючи разом, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні розробити політику та стратегію для посилення дипломатичних, економічних та військових наслідків, яких зазнаватиме Росія, доки не виконає свої зобов’язань за мінськими угодами», – запропонував Маккейн.

«Тут, вдома, ми повинні почати з надсилання суворого „санкційного рахунку“ Росії на стіл президента і надання Україні оборонної смертельної допомоги, якої вона потребує для самозахисту», – додав він.

170 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям