RSS

Політолог з Ізраїлю радить Україні зміцнювати кордон з Білоруссю

августа 20, 2017

rus-nakaz1-500x333

 

На тлі білорусько-російських навчань «Захід-2017» Україні слід посилювати оборону на кордоні з Білоруссю.

Таку думку висловив рабин, політолог і представник Інституту східного партнерства (Ізраїль) Авраам Шмулевич, повідомляє sprotiv.org.

За його словами, майбутні маневри можуть призвести до того, що Білорусь може стати ще одними воротами для нападу російських військ на Україну. Такі побоювання поділяють в Ізраїлі, на Заході, в Польщі, Балтії і навіть НАТО.

«Альянс справді готується до такого повороту подій. Навіть був збільшений натовський контингент у країнах Балтії. Також до цього дуже серйозно ставляться і поляки», – нагадав Шмулевич.

Але рабин сподівається на президента Білорусі Олександра Лукашенка, оскільки «той розуміє: якщо Росія введе свої війська на територію його держави, він уже не зможе зберегти свою посаду».

«Наскільки я знаю, особисті стосунки між Путіним і Лукашенком достатньо натягнуті. Тож, думаю, білоруському диктаторові зовсім не хочеться перетворення його держави у російську губернію», – пояснив Шмулевич.

Хоча ситуація, зазначає він, в будь-якому випадку залишається досить напруженою, оскільки досвід диктаторів на кшталт Гітлера і Сталіна показав, що для розв’язання війни привід не потрібен.

«Російсько-фінська війна 1939 року почалась з того, що російська артилерія обстріляла свої ж позиції і заявила, що усе це фіни. Притому, що там навіть були знайдені снаряди російського виробництва», – нагадав Шмулевич.

За словами представника Інституту східного партнерства, які б заходи Україна не брала, Росія сприйматиме їх «як прояв слабкості».

«Тож, якщо Кремль справді має бажання нападати, зупинити його зможе лише підготовка до відбиття цього вторгнення», – підкреслив експерт.

250 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям