RSS

Вибили плоскогубцями зуби, — звільнений боєць розповів про катування у рашистському полоні. Відео

января 6, 2018

rus-obiziani1-500x294

 

Звільнений з полону бойовиків ОРДО боєць батальйону «Азов» Євген Чуднєцов розповів про тортури під час перебування у заручниках.

В інтерв’ю «Громадському радіо» Чуднєцов розповів, що у полон він потрапив ще у лютому 2015 року поблизу н.п. Широкине, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За його словами, українська сторона давала запити на його обмін за час його перебування у полоні понад 10 разів, однак бойовики весь час це питання відтерміновували, не пояснюючи, чому.

«У списках (СБУ — ред.) на передачу я був з самого початку, щойно тут дізналися, що я потрапив у полон. У цих списках мене постійно пересували і пересували, не хотіли віддавати. Чому — треба зателефонувати Захарченку (ватажку бойовиків ОРДО — ред.), це вони пересували, а не українська сторона», — зазначив він.

Чуднєцов також розповів, що бойовики вибили йому зуби.

«Вибили плоскогубцями, хотіли вирвати. Це не перекручена інформація. Одні писали, що вони у мене самі випали. У січні у мене зуби ще цілі, а в лютому вже немає, вони не могли так швидко випасти», — розповів Чуднєцов.

За його словами, він бойовиків не запам’ятав: «Висувати якісь претензії — до кого? До людини з вузькими очима у балаклаві?».

«Росіяни там були. Але не лише росіяни», — зазначив він.

Чуднєцов розповів, що їх, як військовополонених, возили під Дебальцеве «збирати гільзи від снарядів — щоб вони їх потім на метал здали, може, водки хотіли купити».

«Тоді нас охороняли четверо „дружніх“ бурята. Точніше якута», — зазначив він.

Він також повідомив, що одному з українців вдалося втекти з полону від бойовиків. Планувалося, що Чуднєцов втече з ним разом, але тоді його перевели до ізолятора тимчасового утримання.

«Його відвезли на роботу, бойовики відволіклися і він втік», — розповів «азовець».

285 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям