RSS

Український парламент звернувся до світу з вимогою не визнавати паспорти РФ на окупованому Донбасі

апреля 25, 2019

putin-virodok1-500x340

Парламентський комітет із закордонних справ розробив звернення до країн світу з вимогою не визнавати законність отримання російських паспортів жителями окупованого Донбасу, а також посилити санкції.

За проект постанови №10259 проголосували 230 нардепів з необхідних 226, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Перед цим виступила голова комітету Ганна Гопко, яка зазначила, що парламент має жорстко оцінити дії Кремля.

За її словами, указ президента РФ про спрощену видачу російських паспортів жителям ОРДЛО порушує міжнародне право і може значно погіршити стан людей, які проживають на окупованих територіях і можуть зазнавати утисків у разі відмови від громадянства РФ.

У документі вказується, що проект постанови розроблено з метою засудження протиправних дій керівництва РФ, що порушують державний суверенітет та територіальну цілісність України, засудження міжнародним співтовариством, у тому числі парламентами іноземних держави та міжнародними організаціями, деструктивних та злочинних дій російської влади, посилення, у цьому зв’язку, режиму міжнародних санкцій, спрямованих проти РФ

Перед голосуванням лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що його фракція не буде голосувати за постанову, якщо там будуть згадки  про мінські угоди, оскільки ніколи їх не визнавала і вважала зрадницькими.

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк пообіцяв звернутися до Служби безпеки, з проханням перевірити такі «державницькі» вислови Ляшка.

Спікер Парламенту Андрій Парубій попросив всіх об’єднатися і зазначив, що слова про МІнські угоди у постанові будуть замінені на «міжнародне право» і «міжнародні угоди».

Він додав, що документ підписали майже всі голови фракцій.

170 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям