RSS

Хроніки окупації. Засідання уряду зебень будуть закритими для преси

сентября 3, 2019

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук 2 вересня 2019 року заявив, що змінює формат проведення засідань уряду, відтепер на них не будуть присутні журналісти. Він уточнив, що з пресою міністри спілкуватимуться за результатами засідань.

Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Олексій Гончарук сказав, що змінить «підходи в роботі уряду». Зокрема, за його словами, мають бути відкритими публічна інформація, доступ до публічних установ, планують відкрити доступ на прибудинкову територію Кабміну. Водночас він вирішив, що журналісти не мають бути присутніми на засіданнях уряду.

«Засідання уряду не мають перетворюватися на шоу. І це дуже важливо. Тому ми змінимо формат проведення засідань уряду і спілкуватимемося з пресою за результатами цієї роботи. Ми спочатку працюватимемо з міністрами в нормальному режимі, який є адекватним до становища в країні, на території якої ведуться бойові дії. Після засідання уряду ми будемо виходити до преси і будемо спілкуватися з вами (журналістами, – НБРУ), повідомляти вас про те, які рішення ухвалені, й відповідати на ваші питання», – заявив прем’єр-міністр.

Після цього він попросив журналістів залишити засідання уряду та переміститися в приміщення, «де ми будемо спілкуватися з пресою через годину».

Зазначимо, що закон «Про інформацію» гарантує забезпечення відкритості та прозорості діяльності суб’єктів владних повноважень. Журналісти мають право бути присутніми на відкритих заходах, що проводять суб’єкти владних повноважень.

133 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям