RSS

61 «кнопкодавство» Єфремової: Зеленський обіцяє перевірити дані про членкиню ЦВК по його квоті

октября 13, 2019

На президентському пресмарафоні 10 жовтня 2019 року президенту Володимиру Зеленському розповіли про факти неперсонального голосування екснардепки Ірини Єфремової, яка увійшла до Центрвиборчкому від «Слуги Народу», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про «кнопкодавство» Єфремової Зеленському розповів представник громадського руху «Чесно»:

«Від партії «Слуга Народу» кандидувалась Ірина Єфремова, колишня депутатка «Народного фронту» і помічниця Арсена Авакова. Вона була рекордсменкою, однією з рекордсменів за кількістю «кнопкодавства» у ВР 8 скликання. Ми про це неодноразово писали, але цю інформацію…».

«Я не отримував», — відповів Зеленський.

За словами представника руху «Чесно», є відеодокази 61 факту «кнопкодавства» Єфремової в Раді попереднього скликання.

«Подання [до ЦВК] було від вас, за квотою «Слуги Народу», — нагадав представник «Чесно».

«Про пані Єфремову я не знаю, перевірю цю інформацію, чия це була квота і чия це була пропозиція. Я розглядав, дивився на цих людей. Все було нормально. Ви мені дасте інформацію з приводу пані Єфремової, добре?.. Тільки не у вигляді страйку під Банковою, а дайте мені так, щоб це була інформація…», — відповів Зеленський.

Харків’янка Ірина Єфремова була обрана народною депутаткою за списками партії «Народний фронт» у 2014 році і працювала в ЦВК минулого складу.

Після розпуску ЦВК парламент затвердив новий склад комісії. Четверо її членів, в тому числі Ірина Єфремова, зберегли посади.

Під час передвиборчої кампанії партія «Слуга Народу» заявляла про неприпустимість «кнопкодавства» у парламенті. Кандидати в депутати від партії Зеленського підписували меморандум, за яким декларували голосувати особисто, а в разі порушення — зобов’язуються скласти мандат.

Після випадків неособистого голосування у новому парламенті нардепи «Слуги Народу» принесли публічні вибачення і сказали, що це «урок на все життя».

240 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям