RSS

Оприлюднено таємний лист Богдана — Кучмі по «формулі Штайнмайера»

октября 20, 2019

kuchma-medvedchuk-shufrych1-500×257

Засоби масової інформації України оприлюднили таємний лист керівника офісу президента Володимира Зеленського Андрія Богдана, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Документ був адресований другому президентові нашої країни Леоніду Кучмі. Згідно з наявною інформацією, ще в середині літа керівництво нашої країни вже твердо вирішило по «формулі Штайнмайера».

Відзначається, що такого роду рішення було прийнято в липні місяці 2019 року під час консультацій дипломатів, які представляли «Нормандський формат». Андрій Богдан, який обіймає посаду глави ОПУ, поінформував про це представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучму, відправивши йому таємний лист, датований шістнадцятим липня 2019 року.

У повідомленні говориться: «Інформуємо, що 12 липня 2019 року в Парижі відбулися консультації в нормандському форматі на рівні дипломатичних радників лідерів України, Німеччини, Російської Федерації та Франції». Крім того, в ньому зазначалося, що Україна прийняла на себе частину зобов’язань щодо підготовки правового фундаменту для присвоєння «особливого статусу» для Донбасу, як того вимагають положення, прописані в так званій «формулою Штайнмайера». У додатку також говориться: «Відкриті питання, які повинні бути розглянуті, включають« особливий статус », включаючи так звану формулу Штайнмайера; амністію і місцеві вибори».

757 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям