RSS

Судова реформа Зеленського: Єфремов та його спільники більше не підозрювані у справі про прийняття «диктаторських законів»

декабря 16, 2019

Печерський суд закрив кримінальне провадження за звинуваченням колишніх нардепів від «Партії регіонів» Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка і Олександра Стояна у голосуванні за «диктаторські закони» або «закони 16 січня», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Суддя Бортницька погодилась закрити провадження, зіславшись на зміни, які були прийняті ще в 2014 році. 13 травня 2014 року був прийнятий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв`язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України».

Цей закон частково декриміналізував злочини, інкриміновані Єфремову, Гордєінку і Стояну.

В жовтні 2015 року Генеральна прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти колишнього голови фракції «Партії регіонів» у Верховній Раді Олександра Єфремова за фактом прийняття «диктаторських законів» 16 січня 2014 року. У цій справі також були інші обвинувачувані.

Єфремова у цій справі звинувачували у зловживанні службовим становищем за обтяжуючих обставин та службовому підробленні.

Єфремов також є обвинувачуваним у інших справах.

24 липня 2019 року він вийшов із СІЗО у Старобільську Луганської області.

30 липня 2016 року Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни Єфремова підозрюють у прямій підтримці злочинної організації «ЛНР», а також незаконному заволодіння майном «Луганськвугілля».

1 серпня 2016 року Єфремова взяли під варту.

22 липня стало відомо, що Єфремова відпустили під домашній арешт.

Нагадаємо, народні депутати 16 жовтня ухвалили у другому читанні президентський законопроєкт про діяльність органів суддівського врядування. За закон №1008 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» проголосували 236 депутатів.

Документ, зокрема, передбачає скорочення кількості суддів Верховного суду України двічі — з 200 до 100, а також — розпуск чинного складу ВККС і скорочення кількості її членів з 16 до 12. Також Рада створила комісію з питань доброчесності.

Посли Канади, Великої Британії, Німеччини та ЄС висловлювали занепокоєння законопроєктом про реформу судової системи в Україні.

149 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям