RSS

На Тернопольщині коронавірусом захворіли вже 18 медиків. ЧОМУ Я ВИМАГАЮ ВІДСТАВКИ ЄМЦЯ?

марта 28, 2020

Мене постійно шокують заяви Іллі Ємця. Недавно міністр охорони здоров’я заявив, що від коронавірусу «помруть усі пенсіонери». Ось скандальне відео:

ЗЕ-коронавірус. ЗЕ-міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявив, що від коронавірусу «помруть усі пенсіонери». Відео


Видатному кардіохірургу 64 роки. Тому такі провокаційні заяви можна було б списати на перші симптоми старечого недоумства. Якби не одне але. Керівництво МОЗ від початку чомусь вирішило, що одночасно хворіти на грип групи А чи Б та на коронавірус не можливо. Таке управлінське рішення вже привело до того, що у Тернопільській області заразилися вже  18 медиків. У працівниці лікарні було виявлено грип групи А, тому за злочинною інструкцією МОЗ Ємця їй тест на коронавірус не провели.
Її відвідували чи не всі колеги. Тому +18 заражень серед медпрацівників — така сумна картина станом на 28 березня 2020 року.
https://tsn.ua/ukrayina/u-ternopilskiy-oblasti-koronavirus-viyavili-u-18-medikiv-likarni-chomu-sklalasya-kritichna-situaciya-1516170.html
До речі, виходить, що у всіх тисяч хворих у кого «ємцівські спеціалісти» діагностували лише грип — може бути і коронавірус? Це катастрофа!
Тому я кажу — до сраки такі протиепідемічні заходи!
Ємець є суперовим спеціалістом у кардіохірургії новонароджених та добре грає на скріпці (на фото), але як управлінець він на жаль ніякий.
Вчора я подивився кілька МОЗівських відеороликів щодо коронавірусу — у мене враження, що їх робили знахарі чи фахівці з нетрадиційної медицини. У цих мало епідеміологічних знань та рекомендацій.
Тепер я питаю вас, що буде далі з таким керівництвом МОЗ з Україною та всіма нами?
Мій прогноз невтішний.
При заражені 70% і летальності 5% кількість померлих в Україні становитиме 1.5 млн. осіб, пише у своєму дослідженні про стратегії боротьби з епідемією для України Олександр Іванов.


Я першим в Україні заявив про необхідність карантину ще 10 лютого 2020 року у своєму дописі у фейсбук та публікації на Спротиві «Коронавірус страшніше грипу. Санітарно-карантинні заходи мають бути обов’язковими»:

Тому що я маю медичну освіту (червоний диплом) та п’ятірку з епідеміології.

Я наголошую на необхідності робити обов’язкову рентгенографію для всіх пацієнтів з ознаками Covid-19 на 5-6 день хвороби (контакту з хворими). Переконаний, що у такому разі лікарі зможуть швидше виявляти запалення легень у пацієнтів, отже більш вчасно призначати лікування, а це у рази знизить смертність. До того ж це зменшить навантаження на апарати ІВЛ та ЕКМО (Екстракорпоральна мембранна оксигенація), яких, як показує перебіг пандемії в Італії та Іспанії, не вистачає.

Симптоми Covid-19 китайськими медиками, розписані по днях:
https://sprotiv.org/70830

день 5-6

Утруднюється дихання. Особливо це стосується людей похилого віку, у яких є проблеми зі здоров’ям.

день 7

Істотне посилення проблем із диханням. Однак у багатьох заражених в цей період симптоми можуть послабнути.

Ці данні китайських лікарів викладених у цьому дослідженні:
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140—6736 (20) 30566-3/fulltext#seccestitle10

Зараз легкохворим та людям з підозрою на коронавірусну інфекцію у світі проводять лише термометрію двічі на добу. Але це не дозволяє лікарям виявити запалення легень на ранніх стадіях. Про «можливий розвиток пневмонії навіть без підвищення температури», — першою у своїй публікації повідомила лікар-інфекціоніст Olga Golubovskaya:
https://sprotiv.org/70818

Судячи з симптомів хвороби з 5 дня у пацієнтів вже починається запалення легенів. Тому так важливо робити рентгенографію та комп’ютерну томографію, щоб за допомогою ранньої діагностики зменшити смертність серед громадян України:
http://www.xinhuanet.com/english/2020-02/13/c_138779913.htm?fbclid=IwAR1R0YdvEmUaWRaAW0S6yr1zSuCOoEr6t3hPv0dm9Av6vXh

У середині березня я почав хворіти на «чудну хворобу», симптоми якої дуже нагадують COVID-19, і зараз вже наче перемагаю цю заразу:

МОЯ БОРОТЬБА З «ЧУДНОЮ ХВОРОБОЮ» ВИГЛЯДАЄ ТАК

Я вважаю, що мої знання та досвід можуть стати мені у пригоді на посаді міністра охорони здоров’я та допоможуть врятувати мільйон українців:

#COVID-19 Гладчук: Хочу врятувати мільйон українців від смерті

Любі друзі!
Важливо не втрачати перші дні хвороби на самолікування.

Головне — дзвонити вашому сімейному лікарю, коли ви відчули симптоми простуди. COVID-19 часто не викликає занепокоєння у людей через легкість симптомів на початку хвороби. Хвороба прогресує і люди звертаються на швидку тоді, коли вже є пневмонія, яка може протікати у важкій формі. Особливо у пацієнтів, які мають хронічні хвороби та похилий вік.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

 

 

Вадим Гладчук, фейсбук

 

163 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям