RSS

Українці мають вчетверо більше шансів на виживання під час пандемії COVID-19 ніж громадяни США та Італії?

апреля 11, 2020

Ймовірно, що швидкість розвитку епідемії та кількість летальних випадків в різних країнах залежать від того, чи робилися там загальні щеплення від туберкульозу. Паличка Коха — внутрішньоклітинний патоген, і тому, щоб її перемогти, потрібен клітинний імунітет.
Я вважаю, в Україні буде значно нижча смертність від Covid-19, чим в інших країнах тому, що у нас багатьом громадянам робилась вакцинація проти туберкульозу.
Епідеміологи з США опублікували свої дослідження на medRxiv.
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.24.20042937v1
Автори доповіді стверджують, що там, де такої вакцинації не було (Італія, Нідерланди, США), коронавірус поширився найшвидше і саме тут найбільше людей постраждало від ускладнень супутніх хвороб викликаних вірусом COVID-19.
Порахувавши співвідношення кількості населення цих країн до випадків зараження (і смертності від COVID-19), дослідники побачили, що там, де немає щеплення БЦЖ, епідемія йде вчетверо швидше і сильніше, ніж в середньому по планеті.
Бразилія відома тотальною і давньою вакцинацією БЦЖ і там спостерігається незвично низький рівень смертності від коронавірусу – попри слабку економіку.

БЦЖ також захищає щеплених людей похилого віку, — стверджують американські вчені.

В Україні краща епідемічна ситуація, чим в інших країнах, тому що було відносно вчасно закрито метро та припинена робота громадського транспорту.

Подивіться зараз, що робиться у США, де Трамп діяв менш рішуче.
Через коронавірус у місті Нью-Йорк помер 41 працівник транспорту, більше ніж 6 тисяч робітників захворіли чи знаходяться на самоізоляції.
https://www.nytimes.com/2020/04/08/nyregion/coronavirus-nyc-mta-subway.html
Через брак персоналу потяги метро затримувалися щонайменше 800 разів, а 40% поїздок взагалі довелося скасувати. Середнє очікування потяга – зазвичай 4 хвилин – збільшилося до 40 хвилин.
Я писав у своєму фейсбуці про необхідність закриття метро ще 12 березня 2020 року о 14:07:
https://sprotiv.org/70736
“У метро десятки тисяч людей, які не мають засобів індивідуального захисту від смертельної інфекції.
Це хіба карантин, коли діти вдома, а батьки протягом дня їздять у метро, контактуючи з хворими чи заразними громадянами?
Маски, рукавички та окуляри повинні носити всі, бо хтось може ще не знати, що він вже заражений”.
#Янелох Зеленський роздуплився та наказав закрити метро, але лише з 18 березня 2020 року.
 
Соня Пекова — чеський молекулярний генетик і вірусолог, керівник приватної лабораторії Tilia Laboratories дуже багато нового розповіла Радіо Свобода про коронавірус.
https://www.svoboda.org/a/30525376.html
Вона заявила, що у вірусу SARS-CoV-2 велика здатність до мутацій. На це вказує те, що, є підтверджені випадки повторного зараження вже перехворілих людей. При мутації можуть змінитися і ділянки геному, на які був націлений початковий тест. Це впливає на достовірність діагностики коронавірусної інфекції.
Через схильність до мутацій SARS-CoV-2 я передбачаю, що ймовірно будуть складності з ефективністю створених вакцин.
Отже найоптимальніший шлях боротьби з пандемією — це карантин, санітарно-протиепідемічні заходи, пошук та тестування нових ліків, моніторинг згортання крові та порушення фібринолізу у хворих на COVID-19, про який я писав у своєму дослідженні щодо смертності від основних ускладнень коронавірусної хвороби:
https://sprotiv.org/70899

Ми знаємо, що хвороба яка викликається коронавірусами, у неї буде певний перебіг. Але у цього коронавіруса зовсім інша картина, це ніби новий тип хвороби.
Коли Соня Пекова побачила послідовність (в регулюючої області), їй відразу здалося, що вона не дуже схожа на природну.
Отже моя заява про те, що 
росія — це головна причина зла, горя та смертей для людства знайшла своє чергове підтвердження.
Ось публікація CNN від 17 вересня 2019 року про вибух у російському державному центрі досліджень вірусології та біотехнології.
https://edition.cnn.com/2019/09/17/health/russia-lab-explosion-smallpox-intl-hnk/index.html
У грудні ВООЗ зареєструє нову смертельну інфекційну хворобу Covid-19.26 березня 2020 року я закликав українців у своєму фейсбуці: «НЕГАЙНО ПОДБАЙТЕ ПРО БІОЗАХИСТ ВАШОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ”»
https://gladchuk.info/1813Подбайте про своє здоров’я вже зараз. Дізнайтеся телефон вашого сімейного лікаря та запропонуйте його свою допомогу у придбанні засобів біологічного захисту. Респіратора класу не нижче FFP3, одноразових рукавичок та окулярів, костюму біозахисту, противірусних препаратів.

Я вимагаю від МОЗ, уряду Шмигаля, преЗЕдента Зеленського терміново та першочергово забезпечити ВСІХ медпрацівників респіраторами класом не нижче FFP3, одноразовими рукавичками та окулярами, біозахисним одягом.
Бо слова «віслюка апокаліпсису» Зеленського по 20 млн українців в одному з його цинічних відосиків про «36,6 С» стануть жахливим пророцтвом:
https://sprotiv.org/70880

Бережіть себе.

Нагадую, що слід виходити на вулиці тільки у разі крайньої необхідності, одягнувши маску або респіратор класом не нижче N95 або FFP2, одноразові рукавички та окуляри, які захистять слизову ока:
https://sprotiv.org/70765

Ніколи не займайтеся самолікуванням та одразу звертайтесь до сімейного лікаря, коли відчуваєте симптоми застуди.

Робіть репост, якщо ви залишаєтеся дома та не порушуєте карантин.

Україна переможе!

Вірю. Знаю. Зможемо!

#Язалишаюсявдома #StayHome #coronavirus

Вадим Гладчук, фейсбук

115 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям