RSS

Російські окупанти розстріляли людей у церкві, — уповноважена Верховної Ради з прав людини Денісова

апреля 11, 2022

Із деокупацією українських територій з’являються відомості про все нові випадки вбивств, катувань та сексуального насильства, повідомляє sprotiv.org.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла про звірства росіян на Київщині, Чернігівщині та в Херсонській області.

У селах Ягіде та Лукашівка на Чернігівщині знайшли тіла розстріляних росіянами людей у Вознесенській церкві, де загарбники влаштували собі штаб.

В Ірпені 20-річна вагітна дівчина втратила дитину після того, як її зґвалтували російські окупанти.

У селищі Макарів у Київській області 80-річний дідусь помер після тортур, росіяни на очах в його доньки відрізали старенькому руки.

У Херсонській області російські військових вирішили побити 60-річного чоловіка на очах його доньки прикладами та палицями.

«Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до Московського механізму, врахувати ці факти військових злочинів та порушень прав людини РФ в Україні», – каже Денісова.

Вона зазначила, що терор військових РФ відносно  мирних українців є військовим злочином, який прямо порушує норми Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.

Нагадаємо, глобальна ініціатива “Трибунал для Путіна” задокументувала вже 1188 епізодів воєнних злочинів Росії, вчинених в Україні.

106 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям