RSS

Zе-команда має відповідати за злочинну бездіяльність перед російським вторгненням, яка привела до загибелі тисяч українців

апреля 15, 2022

Влада знала про підготовку російського вторгнення, тільки чекали 22 лютого, розповів нову байку Данілов: «Ми були свідомі того, що буде відбуватися на території нашої країни.
Більше того, дата нападу була не 24 лютого, а 22-го. Вони 22 лютого мали напасти на нашу країну в тому форматі, який є зараз. Єдине, чого ми не очікували, — це те, що буде задіяна територія Білорусі» — це цитата.
Ze-команді треба було не приховувати інформацію про маштабний напад росії та брехати про шашлики на 9 травня, а завчасно евакуювати дітей і жінок і людей похилого віку, провести мобілізацію!
Це страшний злочин Ze та тих путінських посіпак і кротів, які біля нього. Я писав про необхідність мобілізації резервістів та побудову укріплень на кордоні у своєму фейсбуці ще задовго до 24 лютого. Про це з трибуни парламенту говорили і народні депутати від Європейської Солідарності Петра Порошенка, вимагаючи, зокрема, суттєвого збільшення фінансування ЗСУ.
Дуже страшна та велика ціна свідомого ігнорування Ze командою даних розвідок країн НАТО про напад росії.
Це кров тисяч вбитих та закатованих цивільних.
Увага! Навіть у день вторгнення депутатка Ольга Василевська-Смаглюк писала: «Будь ласка, люди, залишайтесь вдома. Це найбезпечніше місце. Війська РФ гатять лише по інфраструктурних об’єктах. Цивільне населення не є їх ціллю…»
96 округ — округ цієї депутатки від Zе-команди. До складу входять міста Буча і Славутич, а також Бородянський, Вишгородський, Іванківський і Поліський райони. Про руйнування та геноцид у Бородянці, Бучі та Ірпіні зараз говорить весь світ!
Після перемоги України над російськими окупантами я буду звертатися до правоохоронних органів та суду щодо притягнення Зеленського та його посіпак до кримінальної відповідальності за злочинну бездіяльність, яка привела до загибелі тисяч українців.
Владу не критикують під час війни кажуть нам арестовичі та подоляки. Насправді зрадників розстрілюють під час війни, — так вважаю я.
Робіть репост, якщо згодні зі мною.
Вадим Гладчук, facebook
117 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям