RSS

«Еще раз увижу, у тебя будут проблемы!» — журналіста зустріли біля “хатинки” бютівця Трофименка. Відео

июня 17, 2012

Журналіст програми «Гроші» (телеканал 1+1) Михайло Ткач намагався потрапити до «приймальні» народного депутата від фракції БЮТ-“Батьківщина”, члена Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Вадима Трофименка.

Зокрема, у своєму блозі на «Українській правді», Ткач розповів: «Їдемо ми обухівською трасою на Кончу-Заспу. Нас наздоганяє майбах. На майбахах в Україні їздять політики, тому вирішуємо їхати за ним. Майбах повертає біля паркану заввишки три-чотири поверхи».

За словами журналіста, праворуч виявилась вивіска – службове приміщення народного депутата Трофименка.

«Згодом виявляється, що у депутата Трофименка сьогодні замість прийому пенсіонерів – шашлики з хлопцями на мерседесах. Що було далі дивіться», — сказав Ткач.

У 2011 році журнал «Фокус» оцінив статки братів Трофименко в $ 154,4 млн — № 91 у рейтингу 200 найбагатших людей України. Експерти журналу «Корреспондент» оцінили стан Володимира і Вадима Трофименко в $ 108 млн — № 77 у рейтингу «Золотої сотні».

У 2002 році Вадим Трофименко пішов у велику політику, і трохи відійшов від бізнесу.

Був обраний народним депутатом України IV скликання від блоку «Наша України». Пізніше перейшов у фракцію політичної партії «Реформи і порядок».

У 2007 році пройшов у Верховну раду України VI скликання від Блоку Юлії Тимошенко (№ 157 у списку). Сьогодні він є членом Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Трофименко за весь скликання Ради ініціював тільки один законопроект, що стосується соцзахисту дітей війни (у липні 2009-го).

1 690 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям