RSS

Бютівські шахраї посралися: тендерна мафія проти БЮТопедофілів

декабря 12, 2009

Депутати від БЮТ Сергій Терьохін, Сергій Соболєв і Віктор Уколов пов’язані з лотерейним бізнесом підприємства, в діях якого зафіксовані несплата податків і недоплати за виграшами.

Про це на прес-конференції в п’ятницю заявив інший БЮТівець, екс-віце президент Тендерної палати України Антон Яценко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«На жаль, будучи членом БЮТ, я з глибоким жалем можу повідомити, що до компанії „Українська національна лотерея“ мають пряме відношення низка моїх колег: це пан Соболєв, пан Терьохін і пан Уколов», — сказав депутат, якого журналісти називають «хрещеним батьком тендерної мафії».

«Мені абсолютно все одно, що зараз проходить президентська компанія. Я вважаю, що є речі, які недопустимі», — пафосно набрехав журналістам автор законопроекту про кримінальну відповідальність за висловлювання Яценко.

Згідно з наданими депутатом документами, Терьохін, Соболєв та Уколов до 2004 року були бізнес-партнерами «УНЛ», 100% акцій якої належить офшорній компанії з Британських Віргінських островів.

Уколов, зокрема, очолював ТОВ «ТРК Новий Проект» (Київ, ліквідовано в 2004 році), засновниками якого виступали Інститут відкритого суспільства «Інститут Борисфена» (його засновники — Терьохін і Соболєв), ПП «ЕССІ Інтернешнл» (засновник — Світлана Терьохіна, дружина депутата) і «УНЛ».

«Таким чином, ці люди були партнерами по бізнесу», — констатував Яценко.

Крім того, Терьохін значиться у наданих Яценком документах як людина, що лобіює в структурах влади інтереси «УНЛ».

Згідно з даними Яценка, щомісячний дохід «УНЛ» становить 18-22 млн грн, з яких 15% виводяться з країни в якості роялті.

Крім того, згідно з наданими документами, останні п’ять років компанія не виконує ліцензійні умови щодо показників капіталізації, а також «мала проблеми з формуванням призового фонду».

Як повідомив депутат, обсяг українського ринку лотерей становить від 3 млрд грн до 4 млрд грн.

Раніше Яценко зареєстрував у парламенті два законопроекти, в яких пропонується ввести державну монополію в сфері лотерей, а всі гроші, отримані від держлотерей, направляти до бюджету для фінансування витрат соціального характеру.

Підприємство «УНЛ» засноване в 1997 році. У більшості великих міст України встановлено понад 4,2 тис. терміналів підприємства. Воно проводить лотереї «Супер Лото», «Кено», «Лото Максима», «Лото Трійка».

Про шахрайські афери нардепа-бютівця Яценка дізнайтеся більше:

Свинська афера ДПА–2. Ігри нардепа-бютівця Антона Яценка

Как избавиться от «своих» воров. Рецепт Ю.В.Тимошенко

Бриллиантовая отмычка

Не словом, а делом. БЮТ явил стране собственный подход к свободе слова

Гугль, фас! Доповідна записка офіцерів Служби Безпеки України щодо тендерної мафії

Громадський спротив України

2 340 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям