RSS

Міліція вилучила комп’ютери і документацію Вінницької правозахисної групи. Документ

октября 16, 2010

nonichek

Валерій Нонік (у центрі) помстився правозахиснику Гройсману

Міліція вилучила комп’ютери і документацію Вінницької правозахисної групи.

Про це повідомив координатор правозахисної групи Дмитро Гройсман в своєму блозі.

Як відомо, у п’ятницю, 15 жовтня 2010 року, міліція провела обшук у квартирі правозахисника. Обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за поширення порнографії через блог.

Мова йде про публікацію в блозі від 2 травня, в якій розміщений ролик порнографічного змісту з людьми схожими на російських опозиціонерів.

На думку російської опозиції, це відео було організовано і записано російськими спецслужбами з метою дискредитації лідерів опозиції і найбільш активних критиків влади ще навесні цього року.

Сам ролик розповсюджений в ютюбі іншою людиною, є загальнодоступним і не містить зображення статевих органів крупним планом.

За словами Гройсмана, мова йде про формальну причину для доступу до інформації, і це «явний наїзд, давно очікуваний від міліції і всієї цієї мерзенної владної зграї на правозахисну діяльність».

obshuk Groisman1

«Їм потрібен, перш за все, доступ до наших комп’ютерів, тому що у нас там великий вже досить відеоархів записаних нами показань жертв порушень прав людини», — зазначає правозахисник.

«Другий момент — банальна помста начальника Вінницької міліції — генерала Валерія Ноніка за те, що ми розповіли суспільству про знущання у Вінницькому ізоляторі тимчасового утримання в червні 2010 року», — додав він.

«Перевернувши квартиру догори дном, таки знайшли те, що шукали, і радісно під акт вилучили… листівки німецького фонду з боротьби зі СНІДом, які пропагують безпечний секс», — зазначив Гройсман.

Правозахисник повідомив, що постанови на обшук в офісі Вінницької правозахисної групи у них не було.

«Однак вони пішли таким шляхом: знайшли господиню приміщення, в якому знаходиться наш офіс, і взяли у неї згоду на огляд. У ході огляду, так як там наші речі, вони їх вилучили», — розповів він.

«Вилучили абсолютно всі комп’ютери Вінницької правозахисної групи, всю фінансову документацію, абсолютно всі паперові файли біженців та шукачів притулку, яких було близько 400», — зазначив Гройсман.

«Ніхто не проводив опис полистово, вказували лише загальну кількість аркушів у папці. Це і було головною метою їхнього приходу, це абсолютно очевидно», — вважає він.

 

Українська правда

 

Читайте також:

У квартирі правозахисника Дмитра Гройсмана проводиться обшук

Міліціонери вручили ув‘язненому Платонову лезо бритви

1 336 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям