RSS

Підполковник ДАІ Києва Тищенко замовив чергове побиття журналіста «Дорожнього контролю»? Аудіо

января 30, 2013

Журналісту «Дорожнього контролю» Андрія Дзіндзю погрожує розправою підполковник ДАІ Києва Тищенко.

Про це 30 січня 2013 року повідомляється на сайті видання.

«На журналіста газети „ДК“ Андрія Дзіндзя відкрито полювання. Заступник начальника полку ДАІ м. Києва Тищенко В.В. за 10 тисяч доларів найняв бандитів, які повинні розправитися з нашим журналістом», — йдеться в статті.

«Група виконавців приїхала з Донецька і з неділі вже знаходиться у Києві», — додає видання.

«Тищенко В.В. поставив завдання поламати ноги журналісту „ДК“ Дзіндзю і відрізати йому кінчик язика. На даний момент за Андрієм ведеться стеження — встановлюються маршрути його пересування. Також нам відомо, що групу бандитів возять по місту самі співробітники ДАІ», — пише «ДК».

Видання повідомляє, що між Тищенко та Дзіндзем вже півтора року триває конфлікт, що підтверджують множинні відеозаписи.

«25 січня підполковник Тищенко подзвонив Андрію на мобільний телефон і в ході розмови назвав Дзіндзя „тварюкою“, а також явно погрожував. Дана розмова булла опублікована на youtube.com після чого Тищенко „влетіло“ від начальства», — уточнюють журналісти.

«Кілька місяців тому, підполковник Тищенко офіційно звертався до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти Дзіндзя. Це сталося після того, як „ДК“ викрила злочинну діяльність приватних штрафмайданчиків ДАІ. Однак, в прокуратурі Тищенка „послали“, що його дуже розлютило» , — вказує видання.

Раніше «Дорожній контроль» публікував інформацію, що «проти Тищенко В.В. порушувалася кримінальна справа за ст. 365 КК — перевищення влади та службових повноважень, однак ця справа кудись зникла».

Крім цього, Тищенко неодноразово погрожував і іншим журналістам «ДК» арештом, про що також є відеозаписи, які зберігаються в архіві «ДК».

Як відомо, 24 березня 2012 року в 10-40 ранку, керівника «Дорожнього контролю» Ростислава Шапошникова викрали біля власного будинку, відвезли у ліс і жорстоко побили.

На фото журналіст Шапошников після побиття

1 966 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям