RSS

Злочинний закон регіоналки Бахтеевої можуть скасувати? Колаж

апреля 24, 2013

В українському парламенті з’явився законопроект, який передбачає визнання закону «Про екстрену медичну допомогу» Тетяни Бахтеєвої таким, що втратив чинність, повідомляє sprotiv.org.

Його ініціатор «ударівець» Тарас Кутовий зазначає, що через реформування екстреної допомоги в Україні зникають заклади охорони здоров’я, попри те, що Конституція забороняє скорочувати мережу таких закладів.

«Проте, нехтуючи приписами Конституції України та вимогами чинного законодавства органи місцевої влади та місцевого самоврядування протягом 2010—2013 прийняли низку рішень про скорочення державних та комунальних закладів охорони здоров’я, спричиняючи величезну шкоду правам українських громадян. жителів міста та навколишніх сіл», – йдеться у пояснювальній записці.

У зв’язку з цим Тарас Кутовий пропонує визнати таким що втратив чинність Закон України «Про екстрену медичну допомогу» та відновлення дії законодавчих норм, які діяли до моменту прийняття закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення надання медичної допомоги».

Нагадаємо, сумновідомий закон регіоналки Бахтеєвої «Про екстрену медичну допомогу» почав діяти з 1 січня 2013 року.

1 049 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям