RSS

Звільнений з полону активіст: депутат-комуніст особисто наказав розстріляти мене. Відео

июля 10, 2014

banditi-Donetsk1Звільнений з полону терористів громадський активіст Геннадій Фімін закликав притягнути до кримінальної відповідальності місцевих депутатів-комуністів Олександра Гайдея, Дмитра Андрієвського.

Про це йдеться у відео інтерв’ю Фіміна.

Наводимо повний текст інтерв’ю.

Я, Фімін Геннадій Анатолійович — голова свердловської міської організації «Наш  ​Вибор». 7.06.2014 мене викрали терористи під загрозою смерті вивезли в місто Червоний Партизан  — митний пост, який був захоплений ними, це були найманці з Чечні і РФ: з міста Петербурга 3 людини, з Чечні 4 людини, також були українці.

______________

Виходячи з того, що  я займався громадською діяльністю, пристрасно вболівав за Україну, за її проблеми, мене оголосили «правосєком» і хотіли що б я викликав обманним шляхом Костянтина Григоровича Ільченка, який є головою ряду громадських організація Луганська, Свердловська, області і веде активну боротьбу проти незаконного обігу наркотиків, активну боротьбу проти Єфремова.

Коли вони викликали командира приїхав Олександр Петрович Гайдей — керівник від комуністів, депутат міста Свердловська, він став бити. «Командиром» він називає себе сам, і вони його так називають, також мені відомо, що він наказує забирати у людей майно. Він особисто забрав у Свердловську Горбачова Сергія Михайловича — це в.о. керівника Свердловського міського відділку міліції. Про подальшу долю начальника міліції нічого не відомо, єдине що мені відомо це те, що Горбачов сидів до мене на території цього  ж митного  посту і там все було в крові, коли мене привезли.

_______________________________

У терористів там все це дуже складно, є начальник караулу, є начальник контррозвідки, який не представляється і перебирає всі мої документи…

Олександр Петрович Гайдей 28 числа наказав з ранку розстріляти мене, в цей же день зайшов кіровоградський спецназ і прості хлопці відбили мене з рук сепаратистів, мене перевірили на зв’язок із сепаратистами і відпустили. Коли я вийшов на зв’язок з рідними, я дізнався що Котуліна Олександра (брата дружини) викрали і всіляко били цілу ніч, щоб  дізнатися де я перебуваю. Також їм допомагав Дмитро Леонідович Андрієвський,  який також є членом партії комуністів, і в моєму рідному селищі Володарськ є головою селищної ради. Зараз мені допомагають звичайні волонтери.

_____________________________________

Про терористів

Люди мені незнайомі , всі без масок, один з них сильно цікавився Костянтином Григоровичем Ільченко, він був без маски, років 55, високий, з бородою, всі в камуфляжі з ножами, іноземними раціями. Мене обіцяли прикувати нагору: буде бій ми тебе прикуємо нагору і тебе твої ж «правосєки» і пристрелять — ніхто розбиратися не буде.

________________________

Мене не поїли, били, прикували наручниками, кинули прикованим до батареї в їхньому лігві на митному посту, почався серйозний бій, з крупнокаліберних установок, нога була сильно пошкоджена, бій тривав хвилин 20, у вагончик зайшли бійці спецназу і допомогли мені. Бій тривав. Гайдей кричав: «Якщо будемо йти то в зеленку (це «посадка»), наказував йти у Росію — там за мостом відразу ж митний пост російський. Військові знищили «Ниву», вона була замінована і стали відходити. Мене перевірили і першого числа відпустили.

Я прошу притягнути до кримінальної відповідальності всіх кого я знаю: Олександра Петровича Гайдея — депутата Свердловськ міської ради, Андрієвського Дмитра Леонідовича — депутата від партії комуністів.

Мене били за мою діяльність за наказом Єфремова в 2010 році, ми намагались і до останнього виходили проти цієї людини. Він займається підтримкою терористичних рухів. Гайдей згадував його, також він згадував і російську сторону – Путіна. Начебто він дасть і зброю, грошей. Ці люди — диверсанти не мають потреби ні в чому.

Голова СОГ «Трудовий Рух «Солідарність»  Костянтин Ільченко повідомив Еспресо.TV, що вже покинув окуповану територію і знаходиться в Києві, а Геннадію  Фіміну виїхати в м. Харків допомогли волонтери. Але за його словами, на Луганщині в епіцентрі подій працюють організовані групи громадських працівників, журналістів, які виконують розвідувальні функції і щодня ризикують своїми життями.

— Тут в Києві знаходиться актив громадської ради Народної довіри Луганщини, профспілки, ті, хто виїхали, кому життя загрожує, тут ми працюємо, моніторимо ситуацію. Тижня за 2,5 населення Донбасу різко поміняло своє ставлення до українського уряду з негативного на позитивне. Коли почалися активні дії армії української, населення зрозуміло, що йдуть визволителі. Навіть у тих затятих шанувальників Росії відкрилися очі на Путіна, на це насильство, мародерства. І вони вже молили Бога, щоб їх звільнили. Після всіх цих перемирій, коли на їхніх очах бойовики зміцнювалися, вивозилися поранені, привозилися нові, кадирівці, козаки — все це робилося відкрито на очах населення. Тоді населення почало ставити запитання: «Що відбувається?». Виходить, дійсно населення Донбасу поставлено на місце «миші, якою грається кішка, яка спочатку грається з ними, а потім їх все-таки вб’є». Вже навіть ті патріоти, які готові воювати за країну, за батьківщину, які вже ризикують своїм життям, вони, бачачи все це, у деяких опускаються руки, і їм хочеться втекти не просто з Донбасу, а й з цієї країни.

Разом з тим, настрій населення не на користь українського уряду, тому що бачать цю гнилу політику, яку веде цей уряд по відношенню до бойовиків. Тобто до бойовиків ставлення краще, ніж до громадян України. Ось парадокс в чому. Тобто з бойовиками рахуються, з ними сідають за стіл переговорів, а на громадян ніхто не зважає.

Наша вимога до влади абсолютно конкретна: «Досить гратися, якщо правите країною, візьміть і конкретно введіть воєнний стан.  І армія тоді дуже чітко і професійно вирішить питання без непотрібних жертв, руйнувань».

Потрібно застосовувати там інститути тимчасових комендатур та притягнення до кримінальної відповідальності всіх посібників, від дрібних сепаратистів до Єфремова з Царьовим. Це наша позиція, представників громадянського суспільства і ми говоримо, що влада не повинна вести переговори з бойовиками. Переговори повинні проходить у форматі: громадянське суспільство і влада. Тоді це будуть чесні переговори, тоді вони будуть відображати думку Донбасу, а не думка бандитів — Єфремова, який вбив цей Донбас.

1 077 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям