RSS

Пилипишин дурить виборців

октября 16, 2014

На фото: Пилипишина "люстрували" у смітник

На фото: Пилипишина “люстрували” у смітник

Кандидат в народні депутати по 223 виборчому окрузі Віктор Пилипишин, крім того, що копіює слоган Блоку Петра Порошенка, заявив, що не голосував за одіозні диктаторські закони 16 січня, хоча, дана на сайті ВР говорять про інше, повідомляє sprotiv.org.

Киянам, які живуть в межах 223-го виборчого округу, нещодавно роздавали агітаційні газети «Звіт шевченківцям» від кандидата в народні депутати Віктора Пилипишина. Слоган зверху першої сторінки цієї газети «Час єднатися» дуже схожий на той, що використовує Блок Петра Порошенка.

У статті «Звернення Віктора Пилипишина до киян», йдеться, що цинізм тих, хто 16 січня 2014 року ухвалював одіозні диктаторські закони, сягнув вищої межі.

«Разом з колегами-позафракційниками я не лише виступив проти цього фарсу, але й висунув вимогу про негайне скасування незаконних рішень», — заявляється в статті, підписаною Віктором Пилипишиним.

Хоча цей кандидат заявляє, що був проти «диктаторських законів», дані голосувань на сайті Верховної Ради говорять про інше — http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3611.

Нагадаємо, що колишнього очільника Шевченківської РДА Віктора Пилипишина звинувачували у завданні збитків державі розміром 15 мільйонів гривен, але попри вимагання прокуратурою покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років, суд виправдав його.

У 2012 році Пилипишин балотувався в народні депутати по київському 223-у окрузі. ЦВК з-за численних порушень не змогла встановити результати виборів на цьому окрузі і вже після перевиборів, що відбулися у грудні 2013-го, Віктор Пилипишин став нардепом.

25 вересня 2014 року розлючені кияни кинули Пилипишина у смітник та облили червоною фарбою, після чого він пішов «плакатися» до Шустера.

До речі, єдиний з усіх формально конкуруючих кандидатів, редактор часопису «Спротив» Вадим Гладчук, публічно заявив про намір «зупинити столичного мафіозі». І лише один Гладчук записав у своїй офіційній виборчій програмі, що після обрання створить парламентську слідчу комісію для розслідування злочинів Пилипишина. Гладчук зупиняв машини з халявним чаєм і крупами для виборців від Пилипишина і привів до суду десятки свідків цинічною покупки голосів малозабезпечених.

2 141 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям