RSS

Ярема підвищив посадовця часів Януковича Володимира Орлова. Колаж

декабря 16, 2014

Yarema-Vitalyi6Володимир Орлов,  близький до екс-глави Міндохзборів Олександра Клименка, отримав нову посаду у Генпрокуратурі.

Так, згідно з повідомленням на сайті ГПУ,  11 грудня 2014 року Орлов призначений начальника Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури.

Як відомо, у листопаді 2014 року у ГПУ спростували інформацію від джерел УП про призначення Орлова, який підпадає під люстрацію, на посаду начальника главку Генпрокуратури.

На той час Орлов обіймав у Генпрокуратурі посаду заступника начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами та іншими органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією.

За інформацією джерел сайту «Українська правда», Орлов близький до Олександра Клименка.

Орлов у 2010 році став першим заступником Сумської митниці, потім очолював Сумську та Луганські митниці.

Згідно з законом про люстрацію, Орлов має бути люстрований.

Як повідомив у своєму Facebook нардеп від БПП, член  Комітету з питань запобігання та протидії корупції Сергій Лещенко, «антикорупційний комітет Ради скаже своє слово».

1 734 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям