RSS

Міськвиборчком сфальсифікував біографії кандидатів у депутати Київради, — Вадим Гладчук. Документ

января 5, 2015

Gladchuk-podae-u-sud-na-Pilipishina1 (1)

 

На фото Вадим Гладчук у адмінсуді Києва

Київська міська виборча комісія безвідповідально перекрутила біографічні дані при реєстрації кандидатів у депутати Київради на проміжних виборах, що відбудуться 25 січня 2015 року. Про це заявив кандидат-самовисуванець у виборчому окрузі № 57, редактор опозиційного інтернет-видання «Спротив» Вадим Гладчук.

«Коли мені видали постанову про реєстрацію кандидатом, я своїм очам не повірив. Така плутанина! Замість вищої освіти мені приписали середню спеціальну. Не вказали, що я редактор інтернет-видання. Хоча все це я писав у автобіографії, яку вони не мали права ігнорувати» – обурюється Гладчук.

reestr-Gladchuk2015-1-small

За словами кандидата, він бачив, що наплутали і з біографічними даними кандидата Тетяни Монтян. Написали, що вона, нібито, безробітна. Хоча насправді пані Монтян є відомим адвокатом. Згідно із законом адвокати, які практикують індивідуально, вважаються не безробітними, а самозайнятими.

Вадим Гладчук вимагатиме через суд виправлення помилок у постанові про його реєстрацію кандидатом в депутати Київради та недопущення фальсифікацій у виборчому бюлетені. Окрім того, він подасть заяву до міськвиборчкому, щоб його біографічні дані у виборчих бюлетенях були зазначені правильно.

Гладчук вважає, що такі самі помилкові відомості про освіту та місце роботи (заняття) будуть внесені Київською міською виборчою комісією у текст виборчого бюлетеня, після чого тисячі виборців отримають хибну інформацію про позивача і будуть дезорієнтовані, а інші кандидати, біографічні дані яких у бюлетені вказано вірно, отримають неправомірну перевагу перед позивачем, чим буде порушено засади рівності прав усіх кандидатів у депутати, передбачені п. 5 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», повідомляє sprotiv.org.

2 353 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям