RSS

Юрій Тимошенко з фронту Яценюка був на похороні, але його картка голосувала у парламенті. Подробиці. 3 фото

января 15, 2015

Timoshenko-Yuryi3

У Коломиї, 13 січня 2015 року ховали бійця Національної гвардії України Романа Фурика. Провести в останню путь Героя прийшло більше тисячі коломиян. Серед присутніх був народний депутат від «Народного фронту» Юрій Тимошенко.

Та в той же час у Верховній Раді відбувалось чергове засідання. Депутати, як зазвичай, вели популістські бесіди та розглядали важливі і не дуже законопроекти. Здавалось, великої біди в тому, що прикарпатський нардеп пропустив засідання парламенту через таку поважну причину, ніякої немає.

Юрій Тимошенко на похороні нацгвардійця Романа Фурика

Юрій Тимошенко на похороні нацгвардійця Романа Фурика

 

Та це тільки на перший погляд. Адже, під час похорону його картка голосувала у системі «Рада». І підтвердженям цього можуть бути результати голосування на офіційному сайті Верховної Ради.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

 

Зрозуміло, що бути одночасно в двох місцях народний обранець не міг. Тож стає очевидно, що Тимошенко віддав свою картку для голосування комусь із однопартійців, які й «кнопкодавили» у парламенті.

До слова, цього дня нардепи прийняли важливий «антиолігархічний» закон про акціонерні товариства. Завдяки цьому документу держава може взяти під контроль один зі своїх активів — компанію «Укрнафта». Та, з фракції «Народного фронту» чисельністю 82 депутати закон про обмеження апетитів Коломойського підтримали всього 13 депутатів. Серед тих, що не голосував за цей історичний документ і Юрій Тимошенко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

1 803 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям