RSS

Генрокуратура загубила золотий батон Януковича та коштовності з Межигір’я

марта 17, 2015

zolotiy-baton-Yanukovicha1-500x374

 

Генпрокуратура не знає, куди поділися вилучені коштовності з Межигір’я, зокрема золотий батон — символ корупції Януковича.

Про це заявив секретар парламентського комітету з питань протидії та запобігання корупції, народний депутат фракції «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Добродомов, який звертався із відповідним запитом до ГПУ.

«Сьогодні я отримав відповідь, що, виявляється, місцезнаходження славнозвісного золотого батона невідоме. По суті його вкрали. І питання — хто? У мене є перелік тих речей, які, як вияснилося, навіть не були конфісковані. Їх показали тільки по телевізору. Два місяці на запити — чи речі було обліковано, чи мають вони юридичний статус — нам давали відписки. Ми з комітетом будемо ставити питання: хто за це відповість», — наголосив Добродомов.

За словами нардепа, з огляду на таку ситуацію, він покладає надію лише на майбутню роботу Антикорупційного бюро, оскільки правоохоронні органи не справляються зі своїми завданнями.

«Люди, які не показали жодних результатів в роботі по боротьбі з корупцією, не можуть і далі цим займатися», — сказав політик.

Добродомов переконаний, що реальну боротьбу з корупцією потрібно розпочинати з судової системи. Він нагадав, що днями Генпрокуратура зайнялася суддею Печерського суду Підпалим, який свого часу зняв арешт із рахунків Арбузова та повернув арештовані гроші родині екс-міністра АПК Присяжнюка.

«Вже є подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка розглянула дисциплінарне провадження проти судді Підпалого. Як тільки один, два чи з десяток таких суддів сяде, тоді ми зможемо говорити про те, що процес боротьби з корупцією вже розпочався», — зазначив депутат, повідомляє sprotiv.org.

2 006 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям